fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bayrampaşa halı yıkama firması olarak halılarınızın temizliğine talibiz. Hava şartları ne olursa olsun en modern ve hijyenik şartlarda temizlenen halılarınızı halı kurutma odamız sayesinde hijyenik bir ortamda kurutup en kısa sürede sorunsuz teslim ediyoruz. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir. Zaten halınızda tam dezenfekte olmamıştır. Tam temizlik ancak halı firmamızda yapılan temizlikle mümkündür. Halılarınızın istenilen temizliğe ulaşabilmesi için uzman kişilerden yardım alınız. Bunu dışında bilmeniz gereken bazı noktalarda vardır.

 Örneğin, halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Buda halılarınızın ömrünün günden güne kısalması demektir. Eğer halınız değerli ise kesinlikle uzman kişilerin güvencesi altında temizliğini gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Buda aile bireylerinin solunum yolu enfeksiyonlarına vb. rahatsızlıkların yaşamasına sebep olacaktır.

Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için, halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır halı temizliğini yapmakta ve işinde mükemmelliği yakalamış bir firmadır. Yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, halının hijyeniği, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır. Pişman olmak istemiyorsanız, doğru temizliği seçin, bizimle irtibata geçmek için beklemeyin.

Halılarınızın ideal bir temizliğe ulaşmasını istiyorsanız belirli bir yol izlemelisiniz. İlk yol elbette ki bizi aramaktır. Profesyonel bir firma olarak halı temizliğinde dikkat ettiğimiz noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi temizleyicilerin özenle seçilmesidir. Halıyı temizlerken temizleyiciler iz bırakılmamalıdır. Daha etkin temizlik sağlamalı ve buna her zaman özen gösterilmelidir. Kireç tabakası oluşumunu engellemelidir. Bu halıda kötü görüntüye sebep olur. Buğulanmayı önlemelidir. Çabuk kirlenmeyi önlemeli uzun zaman temizliği kalmalı. Kullanıldığı yüzeye zarar vermemeli ve yıpratmamalı. Daha kolay temizlik sağlamalıdır. Su lekeleri oluşumunu engellemelidir. Çünkü kötü bir görüntü müşterinin hoşuna gitmeyecektir. Daha fazla parlaklık sağlamalıdır. Tüketimde ekonomi sağlamalıdır. Bu herkes için önemlidir. Doğaya ve cildinize zarar vermemelidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]