fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Bayrampaşa koltuk döşeme kaplama firmamız kaliteli hizmet sunmaktan asla vazgeçmemektedir. Müşteri memnuniyetine önem verip tüm titizliğimizle hızlı ve kısa sürede iş teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk tamiri, koltuk yüz değişimi, sandalye tamiri ve yüz değişimi, oturma grubu, kanepe, çekyat iskelet tamiri ve yüz değişimi hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde eğer mobilyalarınızdan sıkıldıysanız ya da renginin gitmesi, deformasyon olması, yırtılması, çıkmayan lekeleriniz varsa Bayrampaşa koltuk döşeme firmamıza hoş geldiniz. Semtimizde ve bölgemizde bir numarayız. Müşterilerimizden aldığımız referanslarımızla her geçen gün daha da büyümekte ve adımızı yaymaktayız.

Eskiyen koltuklarınızı hiç düşünmeden firmamızı arayarak yenileyebilirsiniz. İsterseniz aynı orijinali, isterseniz yeni renk, yeni model koltuk döşeme ve kaplama ve tamir işlemlerinizi gerçekleştirelim. Devamlı değişen teknoloji ve yenilikten geri kalmayıp tüm modellerimize yeni renkleri ve kumaşları yansıtmaktayız. Devamlı yeni modellerle ve kumaşlarla malzemelerimizi genişletip müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Ustalarımız her konuda kumaş ve tadilatta sizleri bilgilendirmekte ve isterseniz aşamalarını sorup öğrenebilir ya da firmamıza gelip görsel olarak takip edebilirsiniz.

Evinize yeni bir görüntü getirmek istiyorsanız bizlerle görüşmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz keşiflerimizle verdiğiniz adresinizde koltuklarınızı inceleyip sizlerin görüşlerini ve de ne yaptırmak istediğinizi dinlemekte istek ve arzularınıza göre değerlendirmekteyiz. Renk ve model kartelâsından koltuklarınıza en uygun kumaşı evlerinizin ve eşyalarınızın rengine göre en uygun rengi seçip bizlerinde kumaş hakkındaki bilgilerimizle uygun olan malzemeyi seçmekteyiz. Kumaş ve modele göre koltuğun ebadı ve boyu, kumaş kalitesi gibi özelliklere bakarak işçilikle beraber bir fiyat belirlemekteyiz. Ücretsiz nakliyat aracımızla atölyemize getirdiğimiz mobilyalarınızı baştan elden geçirip yeni ve orijinalinden farksız şekilde sizlere teslim etmekte ve evlerinize yeni bir ferahlık getirmekteyiz. Yapılan tüm tamir ve tadilatta sizlerin doğrultusunda ilerleyip beğenmediğiniz ya da içinizin sinmediği bir durum oluşması sonucu değerlendirilip tekrar aşamalardan geçirmekteyiz. Verdiğimiz hizmete garanti vermekte ve sonradan oluşan sorunlarınızda yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize önem vermekte ve konforlarını düşünmekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]