fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Birçok isim altında kombi servisi bulunmaktadır. Günümüzde eline iş çantası alıp kartvizit bastıran herkes usta değildir. İstanbul Bayrampaşa Kombi Servisi olarak bizler sizlere şu uyarıları yapmayı uygun bulmaktayız.  Seçeceğiniz yerin düzenli bir işyerinin bulunması önemlidir. Ayrıca vergilerini ödüyor olması, sabit işyeri telefon ve fax bulundurması bu yerlerin gelişi güzel açılmadığının bir ispatıdır. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz.  Kalabalık bir müşteri potansiyeline sahibiz. Yaptığımız her çalışmada oluşturduğumuz müşteri portföyünü Kombilerinin bakım zamanını onlara hatırlatmak adına saklamaktayız. Yoğun iş hayatlarının etkisini düşünerek müşterilerimize yıllık kombi bakımlarını hatırlatarak onların konforlu hayatlarını sürdürmelerini sağlıyoruz. Bizlerle çalışmak kombilerinizin ömrünü uzatmak anlamına gelmektedir.

Kombi servisi çağırırken en önemli kriter şunlardır.

Kombi servisi çağırırken vergi levhasının olup olmadığına dikkat edin. Personelin konusunda deneyimli, uzman, eğitimli olması müşteriye yaklaşımı da çok önemlidir. İstanbul Bayrampaşa Kombi Servisi olarak ekibimiz her marka kombinin bakım, onarım ve montajını yapabilecek standartlarda eğitilmektedir. Kombinizin türüne göre arızayı bulabilme, gerekli bakımı ve onarım hizmetini veremeyecek firmalardan kesinlikle uzak durun.  Bu tür yerler aynı zamanda sizleri daha büyük masraflarla karşılaştırabilirler. Uygun fiyat listelerimizden yararlanarak sizlerde doğru seçimler yapabilirsiniz.

Her zaman güler yüzlü hizmet anlayışımızla, profesyonel ekibimiz sizlerin yanında yer alacaktır. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet alanımız İstanbul’un tüm Asya ve Avrupa yakalarıdır.

Kombi cihazları, hemen her evde olan en konforlu ve rahat ısınma ve sıcak su temin etme araçlarıdır. Ağır olmamasından dolayı istenilen her yere montajı kolaylıkla yapılmaktadır.  Sıcak su ile ısınma sağladığından ayrıca şohben, kazan, su ısıtıcı kullanmaya gerek yoktur. Bu sayede birçok enerji tasarrufu sağlayacağınızdan sizin için avantajı vardır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]