fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Bayrampaşa Mobil Lastikçi
  • Bayrampaşa Mobil Lastikçi
  • Bayrampaşa Mobil Lastikçi
  • Bayrampaşa Mobil Lastikçi
  • Bayrampaşa Mobil Lastikçi
  • Bayrampaşa Mobil Lastikçi

Diğer tüm araç sorunlarının yanı sıra lastik patlamaları yolculuk öncesinde ne kadar önlem alırsanız alın ani gelişen ve öngörülemeyen sorunlardır. Her ne kadar yolculuk öncesinde lastiklerin kontrolleri ve bakımları yapılsa da yolda bulunan küçük bir çivi ya da cam kırığı lastiğinizin patlaması ve aracınızın yolda kalması için yeterli bir sebeptir. Böyle bir durumda mağduriyet oldukça fazla olacağı gibi, lastikçiye kolaylıkla ulaşamayacağınız bir noktadaysanız mağduriyetiniz daha da artacaktır. Sadece ıssız yollarda değil şehir içi akan trafikte de yaşayacağınız problemler tahmin ettiğinizden daha fazla olacaktır.

Ancak bu gibi durumlarla baş edebilmek ve yardımı size dakikalar içerisinde ulaştırabilmek için mobil yardım kapsamında sunduğumuz mobil lastikçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Mağduriyetinizin en kısa sürede çözülmesi ve yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilmeniz için sunduğumuz bu hizmet işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Günün hangi saati olduğu farketmeksizin nerede olursanız olun bize ulaşarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Sunduğumuz bu hizmetten faydalanabilmek için mobil lastikçi destek hattımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Görüşme sırasında bize ileteceğiniz adres bilgisi ve araçla ilgili birtakım bilgiler size en hızlı şekilde yardımı ulaştırmamız için yeterli olacaktır. Aracınızın markası, modeli ya da büyüklüğü ne olursa olsun size en uygun ekipmanlarla dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma yönlendirilen ekip arkadaşlarımız işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştireceklerdir.

Üstelik saat konusunda da bir endişe yaşamanıza gerek olmadan 7 24 lastikçi hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmek ve konumunuzu bildirmek. En yakın lastikçi nerede, acaba bu saatte açık lastikçi bulabilir miyim gibi soru işaretlerini bir kenara bırakarak Bayrampaşa da dahil olmak üzere tüm İstanbul ve çevresinde bu hizmetimizden tek bir telefon ile anında faydalanabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]