fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

 Araçları hayatımıza tamamen katmış bulunmaktayız çünkü bizim için ulaşımda çok büyük faydası var olmaktadır. Araçlarımızı sürekli kullanım yaparken hali ile zaman içersinde bazı bakımlara ve tamirlere ihtiyaç oluyor. Oto bakım tamir olarak biz her zaman sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizim ile çalışan ustalar işlerinin ve bu sektörün en iyi ustaları olmaktadır.

İstanbul Bayrampaşa Oto Servis Bakım Tamir olarak aracınızda nasıl bir sorun var ise hepsini yapıyoruz yapmış olduğumuz her işi büyük özenti ile yapıyoruz. Kendimizi sürekli olarak bu sektörde geliştirmekteyiz. Bu sektörün en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Arabalar belli bir kilometre yaptıktan sonra bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakımlarda motorun birkaç bakımının yapılması gerekir ve yağ değişimi yapılması gerekir. Vakti gelince bu bakımları yaptırmazsak araç çok da güvenli olmaz bakım yaptırmak şart. Eğer vaktinde bakım yaptırmazsak kazaya sebep verebiliriz. Kazaların bir sebebi de arabanın tamir ve bakımını geciktirmekten kaynaklanıyor. Arabanın parçasını değiştirmek gerekiyorsa mutlaka değiştirmek gerek çünkü o parçanın vakti geldi ise şart.

Bütün olarak bu durumda arabanıza mutlaka iyi bakmak şart çünkü size başka bir sorun açmasın küçük bir sorun diye baktırmadığınız bir sorun size daha sonra çok büyük olaylar açabilir. Her daim araba bakımını ihmal etmemek lazım çünkü bu araçlarda can taşıyorsunuz.

Periyodik bakımı her araç sahibinin yaptırması lazım aracın kilometre ya da kullanım süresine göre değişir. Bakım zamanları aracın dizel ya da benzinli olmasına göre değişmektedir. Benzinli olan araçları bakım 10 000 km de iken bakım yaptırmak lazım. Dizel araçlarda ise 15 000 km de iken bakım yaptırmak lazım bu kilometreyi geçen araçların mutlaka bakımlarını yaptırmak lazım. Ama eğer aracınız bu kilometreyi geçmemiş ise yinede yılda bir kez bakım yaptırmanız lazım bu durum arabanızın ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca garantisi devam eden arabalarında yılda bir kez bakımını yaptırmak lazım araçlarda bu gibi şeylere dikkat etmek gerekir. Servisimiz olarak her aracın bakımına ustalarımız ilgilenmektedir.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]