fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bayrampaşa ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamaktan büyük onur duyacaktır. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde yapmak istediğiniz tüm PVC işlerini yapmaktayız. Daha önce yaptırmış olduğunuz PVC’nizle bir sorun yaşıyorsanız ya da balkonunuzu kapatarak kendinize yeni bir alan oluşturuyorsanız, camlarınızdan şikayetçi iseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Ücretsiz keşif ekibimiz sizleri ziyaret ederek gereken çalışmayı size sunacaklar ve en uygun fiyatı sunacaklardır.

PVC pencere yaptırırken şunlara dikkat etmenizde yarar vardır. Bu işlerde güven veren güvenli bir firma bulmak yapılan işin kalitesi ve işin size her hangi bir durumda sorun yaşatmaması açısından önemlidir. Bunun dışında bir fiyat sorgulaması yapabilirsiniz. En iyi hizmet anlayışıyla kaliteli ürünlerle hizmet veren İstanbul Bayrampaşa pimapen firması olarak, bizimle çalışmak sizinde bizi anlamanıza olanak yaratacaktır. 

Müşteri memnuniyetli çalışan firmamız sizlerin önceliklerine önem vermektedir. Örneğin kapatmak istediğiniz bir yer varsa pvc doğramayı kaç milimetre yaptıracağınızı seçebilirsiniz. (60, 70, 80, ...) Biz şirket olarak yalıtım ve sağlamlık açısından 70 lik ve üzeri gruplardan seçmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz. Araştırma esnasında sormanız gereken sorulardan bazıları şunlardır. Ürünlerde destek sacı kaç milimetre kullanıyorsunuz? Ürünlerinizde kullandığınız malzemeler ve ekipmanlar hangi marka? PVC montajı sırasında Poliüretan köpük kullanıyor musunuz? Bu tip sorularla araştırma yaptığınızda seçiminizin biz olacağına inanıyoruz. Bazı firmalar poliüretan köpük kullanmamaktadır.  Buda PVC’nin duvara sadece vidalarla tutturulmuş olduğunu bize anlatmaktadır. Bunun anlamı duvarlar tuğlalardan oluştuğu için çok sağlam bir montajın gerçekleşmediğidir. Rüzgarla birlikte PVC titreşim yapar ve dış yalıtımındaki silikon da çatlamalar oluşur. Bu noktalardan içeriye yağmur suyu girebilir. Ayrıca Poliüretan Köpük ısı ve ses yalıtımında maksimum seviyeye çıkartır.  Kullanılması gereken malzemelerin kullanılmaması sonradan size büyük sorunlar yaşatabilir. Bizimle çalıştığınızda böyle sorunlarla karşılaşmazsınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]