fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yapmaya karar verdiğiniz her türlü değişiklikte sizlerin yanındayız. Evinizde, iş yerinizde, binanızda ve daha birçok yerde yapılacak tadilat, onarım, bakım, dekorasyon gibi konularda uzaman ekibimizle yanınızdayız. İşinde deneyimli mimarlarımız yapılacak yerin çalışma planını çıkararak, sistemli bir şekilde ilerleyerek işlerini sürdürürler.

İstanbul Bayrampaşa Tadilat ve Dekorasyon olarak yaptığımız her işte detaylara büyük önem veririz. Örneğin; Islak zemin döşemelerinde tavandan gelen seramik derzini zeminde aynı doğrultuda ilerleyip karşı duvarda aynı doğrultu da devam ettiririz. Bu ustalarımızın simetrik, düzgün ve ölçülü bir şekilde çalıştıklarını ortaya koymaktadır. Kapı ve pencerelerinizin zemin ve duvar döşemeleri ile kotları, girinti ve çıkıntılarının orantılı olması ustalarımız için önemlidir. Bu tür detaylar işini bilen ustalar tarafından titizlikle yapılırken, işini bilmeyen ustalarla çalışan kişiler için önemli değildir. Yaptığımız çalışmalarda dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise tavan da hava alması açısından kireç kullanmaktır. Bu ince bir detaydır.

Banyo aksesuar ve ekipmanlarının montajında su sızdırmazlık ve izolasyonuna dikkat eder en kaliteli malzemelerle her türlü tadilatı gerçekleştiririz. En son olarak mümkünse 15 cm. çapında havalandırma vantilatörü takarak banyoların tadilatını teslim ederiz. Bazen müşterilerimizin isteği doğrultusunda kullandığımız malzemeler biraz farklı olmaktadır.  Işık kumandalı havalandırma vantilatörü istendiğinde, sistem ışık yandığında vantilatör çalışacak ve ışık kapatıldıktan 1-2 dk. sonra vantilatör duracak şekilde ekibimiz ayarlamasını yaparak teslim eder. Bu hem banyonuzun havalanmasını sağlayacak hem de şofben gibi gazlı ısıtıcı kullanımında zehirlenmeleri önlemek açısından farklı bir tekniktir.

Bir diğer en çok çalışma mekanı bulduğumuz yer mutfaktır. Burada yaptığımız çalışmalarda dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri mutfak ta elektrik tesisatı yaparken ana sigortanızdan 2 ya da 3 sigortayı mutfağınıza ayırmaktır. Mutfak içerisinde çok yüklü elektrik kullanımı olduğu için elektrik konusunda evin rahatlaması sağlanır. Unutmayın topraklı priz hem sizin hem de elektrikli aletlerinizin güvenliği için önemlidir. Yaptığımız her çalışma sizin ve ailenizin güvenliği açısından önemlidir. Bu sebepten güvenli kişilerle çalışmayı tercih edin. Bizlere ulaşmak isterseniz iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]