fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yaşam alanlarınıza kurulan güvenlik sistemlerinin asıl amacı hırsızlık, yangın, su baskınları gibi hoş olmayan durumlardan sizi ve sevdiklerinizi korumaktır. Güvenlik önlemleri istenmeyen durumlar gerçekleşmeden önleyebilir. Güvenlik sistemleri hırsızlık konusunda büyük oranda önemli bir caydırıcı unsurdur. Başlıca güvenlik sistemlerimiz cctv kamera görüntüleme sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemi vb.

Cctv kamera sistemleri: kapalı ve açık alanları görüntülemenize ve kaydetmenize yarayan kapalı devre kontrol sistemleri hayatın içinde pek çok alanda işinize yarayacaktır. Hırsızlık olaylarını büyük ölçüde azaltan sistem geriye dönük kayıtlara da bakabilmenizi sağlar. Cep telefonlarınızdan günün her saati izleme yapabilirsiniz. Evlerinizi de, İş yerlerinizde, okullarda, hastanelerde kısacası insanların bulunduğu her yerde uygulanan sistemin avantajları saymakla bitmez. Yeri geliyor en kıymetli varlıklarınız olan evlatlarınızı bir yabancı ile baş başa bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Evinizde kamera sistemi kurulu ise dakika evinizi kontrol edebilirsiniz ve gözünüz arkada kalmaz. Yâda anaokulu ve kreşlere yolladığınız yavrunuzun okul ortamında ki tutumları nasıl uyum sorunu yaşıyor mu hepsini takip edebilirsiniz. Bizi büyütüp bu günlere getiren anne ve babalarınızın sağlığını, güvenini korumak içinde bu tarz güvenlik önlemlerinden faydalanmalısınız.

Alarm sistemleri: kurulduğu mekâna istenmeyen bir giriş yapıldığında alarm devreye girer ve yüksek siren sesi ile çevreye yakınlarda bir hırsız olduğunu duyurur. Asıl amaç ise hırsı korkutup kaçırmaktır. Alarm çalışmaya başladıktan saniyeler sonra izleme merkezi sizi ve emniyeti bilgilendirilmiş olur. Bunların olacağı bilen hırsız hızlı bir şekilde kaçar. Büyük oranla caydırıcılığı olan bu sisteme yangın alarm dedektörü, su alarm dedektörü, gaz kaçağı dedektörü eklenebilir. Mekânın ihtiyaçları doğrultusunda eklemeler yapılır.

Beşiktaş’ta bulunan firmamız geniş çalışma ağına sahiptir. İstanbul Beşiktaş Alarm Güvenlik Kamera sistemleri, firmamız bünyesinde yapılan uygulamalar arasındadır. Her zaman daha iyisini hedefleyen ve bu sayede sürekli gelişim içinde olan firmamız her zaman rekabetçi ve yenilikçi olmayı başarmıştır. Başarıyı mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler ve güvenliği sorunsuz bir şekilde kontrol edilen huzurlu yaşam alanlarında araya firmamız sektör’ün liderleri arasında yerini almıştır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]