fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Araç Kaplama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Beşiktaş Araç Kaplama Giydirme


            Araç kaplama hizmetiyle popüler olan firmamız, cam filmi, display, parça kaplama, reklam giydirme ve komple kaplama kategorilerinde, güncel çözümler sunmaktadır. Görsel olarak aracınız için en iyi seçenekleri tercih eden elemanlarımız, renk özellikleri bakımından oldukça popüler seçenekleri tercih etmektedir. İster aracınızın orijinal rengine göre kaplama işi olsun, isterseniz farklı bir renk olsun, istediğiniz renkte kaplama gerçekleştirilmektedir.

Kaplama Hizmetinde Profesyonel Çözüm

            Suya ve güneşe dayanıklı özellikleriyle tercih edilen kaplama hizmetimiz, güneşin yakıcı etkilerine karşı da oldukça dayanıklıdır. Renk solması veya kabarma gibi etkiler, çalışmalarımızda görülmemektedir. Folyolarımız farklı farklı özelliklere sahiptir. Bu farklı özellikler, görünüşe yansımaktadır. Metalik olanlar çok parlaktır. Bu gurupta renk değiştiren modeller de vardır. Araç hareket ettikçe aracın rengi değişmektedir. Ayrıca, tırtıklı olanlar da vardır. Tırtıklı olanların özellikleri oldukça farklıdır. Mat bir duruşu vardır. Genellikle müşterilerimiz, aracın tavanı için yaptırmaktadır. Kaput için de tırtıklı folyo yapıştıran müşterilerimiz de bulunmaktadır. Kaliteli özellikleriyle tercih edilen bu folyolar, kaliteli olmalıdır. Bunun yanında ayrıca ustalık önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

Profesyonel Çözüm

            Bu sektörde profesyonel çözüm yöntemleriyle hizmet veren ustalarımız, giydirme, kaplama ve display kategorisinde, istediğiniz mükemmel çalışmaları sunmaktadır. Komple kaplama işlemlerinde, usta ve yardımcısı ortak çalışmaktadır. Folyo büyük bir şekilde açılmaktadır ve usta kendi köşesinden taraklamak suretiyle yapıştırmaya başlamaktadır. Bu şekilde aracın bütün kaporta aksamları tek parça folyo ile kapatılmaktadır. Far ve kapı kulpu gibi parçalar söküldükten sonra bu işlem yapılmaktadır. Yapıştırma işlemlerinden öncesi kataloğumuzdan müşterimiz yaptığımız işlerden birini beğenmektedir. Bilgisayar ortamında yapılan sanal çalışmalar sonucu, beğendiği renk ve modeli, ustalarımız hemen uygulamaya koymaktadır. Kaplama işleminde, adından sıkça söz ettiren firmamız, kaliteli ve etkili sonuçları kısa zamanda gerçekleştirmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]