fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan firmamız sadece Beşiktaş ilçesinde değil İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasının her yerinde sizlere hizmet vermektedir. Çatı yapımı ve onarımı konusunda yaşadığınız her hangi bir sorunda bizlere iletişim numaralarımızda ulaşarak bir randevu oluşturabilirsiniz.

Çatılarınızın her hangi bir sebepten dolayı yıpranması, eskimesi vb. durumlarında ekiplerimiz sizlerin uygun olduğu bir günde gelerek sorunu yaratan yerlerin belirlenmesi işlemini gerçekleştirmektedir. Bu keşif çalışmamız ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Çatı yapımıyla birlikte yaptığımız çalışmalardan bahsetmek gerekirse su yalıtım örtüsünün değiştirilmesinden bahsedebiliriz. Su yalıtım örtüsünde oluşmuş olan yırtılma, delinme veya yıpranmaya maruz kalan su yalıtım örtülerini çatı yalıtım malzemeleri standardına uygun yeni malzemeler ile değiştiriyoruz. Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda ekibimiz kesin çözümleri sizlere sunacaktır. Bunun dışında su derelerinden bahsedebiliriz. Dereler su yalıtım membranı veya sürme esaslı çatı yalıtımı malzemeleri ile kaplanır. Dereler gözden geçirilmesi sonucunda yırtılan yerler yenisi ile değiştirilir.

İstanbul Beşiktaş çatı yapımı ve tadilatı firması olarak sizlere birkaç öneride bulunmak isteriz. Çatı onarımı yaptırmadan önce çalışacağınız firmayı iyice araştırın. Piyasada bu işi yapabileceğini söyleyen birçok firma olmasına rağmen başarılı değildirler. Sizlerin dikkat etmesi gereken noktalar şunlardır.  Çatı bakım onarım uygulamalarında kullanılan malzemeler CE belgeli, eğer yoksa TSE belgeli olmalıdır. Bu firmanın kalitesini de sizlere yansıtmaktadır. Çatı yapımı, yenilemesi işlerinde kullanılacak yalıtım ya da kaplama malzemeleri, proje veya detaya göre kullanılmalı eğer detay yok ise malzeme üreticilerinin teknik kılavuz ve broşürlerde tavsiye ettiği şekilde uygulanmasını yapması gerekir. Bunu da işinde uzman kişiler yapabilmektedir. Çatı yapımı uygulamasında çalışan personel kişisel koruyucu donanımlarını kullanmalı, malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır. Oluşabilecek her hangi bir olaya karşı müdahalenin yapılabilmesi için bu şarttır.  Uygulamada şaloma kullanılacaksa çalışma bölgesinde mutlaka yangın tüpünün bulundurulması da iş güvenliği açısından önemlidir. Bizlerle çalıştığınızda bunların tüm ayrıntılarına kavuşmuş olursunuz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]