fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Binanıza, işyerinize, evinize, apartmanınıza vb. yerlere kalorifer döşemeye karar verdiğinizde iyi bir araştırma yapmanızı öneririm. Çünkü burada uzman olmayan firmaların çalışmaları ile uzman olan firmaların arasındaki çalışma farkını tam anlamıyla anlamış olursunuz. Bizim ekibimiz işinde uzman bir kadro ile oluşturulmuştur. Hizmet verdiğimiz alanlarda öncelikli olarak ücretsiz keşif olanağımızla yeri görüyoruz. Buradaki amaç eviniz için en uygun ısınma yerlerinin belirlenerek sizin istekleriniz doğrultusunda bir çizim oluşturarak, düşük maliyetli fiyat aralıkları belirlemektir. Oluşturulan proje doğrultusunda anlaşma sağlanırsa, döşeme işlemine başlanır. İstanbul Beşiktaş Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı firması olarak, kullandığımız tüm ürünler kaliteli ve yüksek performans sergileyen ürünlerdir. Tesisat yapılırken projenin yapılması onayı ve sayaç konuları halledilir ve doğalgaz tesisatı, bu ısıyı dağıtacak petek tesisatı, kısaca kalorifer tesisatı döşeme işlemi yapılır. Genelde bu döşemede bakır boru sistemi tercih edilir. Çünkü kolay ısınma ve uzun yıllar kullanım sağlaması açısından önemlidir.

Bu seçim bazen plastik borulardan yana da kullanılabilir. Çünkü bu borular daha düşük maliyetlidir. Bunlarda oksijenli bariyerli borular tercih edilmektedir. Döşemeler gerçekleşip, petekler döşendikten sonra bağlantılar yapılır ve önerilen termostatik vananın takılması ile kalorifer tesisatı tamamlanmış olur. Tesisatın tam anlamıyla bitmesi son kontrollerin yapılması sonrası tamamlanmış olur. Kalorifer tesisatında kaçak olup olmadığını tespit etmek için tesisatta su doldurularak hidrolik test denilen kaçak tespit testinin uygulanması şirket çalışanlarımız ve mühendislerimiz eşliğinde gerçekleştirilir. Eğer kaçak tespit edilmezse tesisat işlemi tam anlamıyla sona ermiş demektir.

Bizlerle çalışmaya karar vermek sizlerin doğru insanlarla çalışmaya başlamanız anlamına gelir. Tercihlerinizde birçok konuyu göz arda etmeyin düşük maliyetler sizi ilk başta memnun edecekmiş gibi gözükebilir. Daha sonra yaşayacağınız sonuçlar ise sizin daha fazla harcama yapmanızı sağlayacak buda sizin zarar etmenize neden olacaktır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]