fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beşiktaş’ta hizmet veren binamız sizleri ziyaretine beklemektedir. Ev işleri sizi yoruyor mu? Ev işi yapmak istemiyor musunuz? Haftada sadece bir gün mü izinlisiniz? Bu izinli günlerinizi temizlik yaparak geçirmek istemiyor musunuz? Tam doğru yerdesiniz. Siz izinli olduğunuz günü sevdiklerinizle geçirerek güzel vakit geçirirken bizler sizin daha hijyenik ortamlarda yaşamanızı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak çalışma yapacağımız alanın temiz, düzenli, fonksiyonel, konforlu ve çalışırken de rahat edebileceğimiz ortamlar olmasına özen göstermekteyiz.  Ev temizliği işinde İstanbul ilinde sorun yaşayan çalışan, veya temizliğe vakit bulamayanlar için biz bu işi tecrübeli personel kadromuz, kaliteli temizlik ürünlerimizle ve gerektiğinde son teknoloji ürünü temizlik makinelerimizle profesyonelce yapıyoruz. Yaptığımız tüm işlerin arkasındayız. Evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı, pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapıyor size de bunları ailenizle birlikte kirletmek kalıyor. 

Temizlik şirketi Beşiktaş olarak her zaman bir telefonun ucundayız. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz anlarda bizleri arayarak yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Şirketimiz müşteri memnuniyetinin dışında çalışanlarının da memnuniyetini düşünmektedir.  Temizlik işçilerinin iş sağlığı hizmetlerinden yeterince yararlanmadığı bu zamanda devletimize olan vergi mükellefiyetimizi de ön palana çıkarak bu hizmeti sağlıyoruz. Bizler uzun süre bu kulvarda baş göstermek istiyoruz. Bu yüzden her daim ince görülen tüm detaylara dikkat ediyoruz. Bazı firmalarda işçilerinin üçte birinin iş kazası veya meslek hastalığı geçirdiğini düşünerek gereken önlemleri almayan şirketlerle çalışmamanızı öneririz. Sizler bizimle çalıştıktan sonra başka hiçbir yerle çalışmayacaksınız.

Bu zamana kadar aldığımız işlerde memnun kalmayan bir müşterimiz dahi olmamıştır.  Bırakın herkes kendi sevdiği ve bildiği işi yapsın. Bizler sizlerin yaşam alanlarınızı temizlerken büyük keyif alıyoruz. Sizinde sevdiklerinizle vakit geçirmeyi sevdiğinizi düşünerek bizi aramanızı istiyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]