fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İnsanlar bazen tayin, bazen yeni bir kişinin eve katılımı, bazen yeni bir mekan arayışı, bazen daha uygun fiyatlı yer değiştirme gibi farklı nedenlerden dolayı evlerini, işyerlerini taşıyabilirler. Hangi sebepten olursa olsun taşınma zor bir iştir. Bu yüzden sizleri bu zor işten kurtarmak istiyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak biz sizlerin değer verdiği tüm eşyalarınıza değer vererek onları taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Belirli kurallar çerçevesinde ve şartlarda eşyalarınızı sigortalıyor onları şirketimiz adına koruma altına alıyoruz. Biliyoruz ki onları zor şartlarda satın alıp sahip oldunuz. Bizde bu mantıkla yola çıkarak tüm eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sayıyoruz.

Taşınma düşüncesine sahip olduğunuz andan itibaren sahip olduğunuz stresi en aza indirerek firmamızla bağlantıya geçin. Elinizi hiçbir şeye sürmeden eksperlerimiz evinize ücretsiz gelerek nelerin taşınacağını belirler. Ayrıca kaç kişilik bir gurubun yardım etmesi gerektiğini, kaç aracın bu eşyalar için hazır bulunması gerektiğini belirler. Bazen müşterilerimiz küçük eşyalarını kendisi toplamak isteyebilir bizim için bir mahsuru yoktur. Gelen eksperler sizin fiyat listenizi de sunarak sizinle olan anlaşma metnini hazırlar. Anlaşma sağlandıktan sonra gün ve saat belirlenir.  Taşıma esnasında istenmeyen sürprizlerin yaşanmaması için firmamızın anlaştığı sigorta şirketiyle eşyalarınız sigortalanır. İstenmeyen bir durum yaşandığında firmamız sigortayla birlikte sizin zararınızı karşılayacaktır.

İstenmeyen olayların yaşanmaması için paketleme işlemine ayrı bir özen gösteriyoruz. Ambalaj malzemesi olarak ithal pet graft kağıtlarını kullanıyoruz. Bu kağıtlarla büyük eşyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı koruma altına almış oluyoruz. Küçük eşyalar için kullanılan beyaz kağıtlara ise kırılacaklarda ilave edilerek özel karton kutulara yerleştirilir.  Eğer taşınma işlemi yüksek katlı bir bina ise ve asansörü yoksa şirketimiz asansör taşıma yöntemiyle eşyalarınızın kolayca taşınmasını sağlayacaktır. Sizlerle çalışmamızı istiyor ve bu zorlu maratondan kolay bir şekilde geçmek istiyorsanız bizi arayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]