fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beşiktaş’ta bulunan firmamızın müşteri portföyü oldukça fazladır. Memnuniyeti ön planda tutan firmamız her müşterisini memnun etmiştir. Beşiktaş halı yıkama firması olarak bizleri aradığınızda kapınıza kadar gelerek halılarınızı alıyoruz.   Bu servisimiz tamamen ücretsizdir. Teslim alınan halılar yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak tekrar adresinize teslim edilir.

 Halı temizleme firması olarak karşılaştığımız bazı sorular vardır. Bunlardan bir tanesi halıların neden temizlenmesi gerektiğidir. Halılar, kullanım alanlarındaki gözle görülmeyen toz ve bakterileri tüylerinde tutar. Günlük yapılan temizleme işlemleri halıların hav aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli olmaz. Bu yüzden bu işlemi düzenli aralıklarla profesyonel ellere bırakmanız gerekmektedir. Kullandığımız makineler ile bu tozların çekimi gerçekleştirilir. Kullandığımız temizleme ürünlerinin kalitesi de temizliğin tam anlamıyla yapılması açısından önemlidir. Halıda gözle görülmeyecek kadar küçük bakterilerin temizlenmesi özel, halınıza zarara vermeyen ürünlerimizin kullanımıyla mümkündür.

Karşılaştığımız bir diğer soru ise halıların ne aralıklarla temizlenmesi gerektiğidir.  Unutulmaması gereken şey düzenli ve programlı bir bakım halılarınızın çabuk kirlenmesini ve yıpranmasını engelleyecek olmasıdır. Normal şartlarda halıların kullanım şekline göre yıkamaya en elverişli zaman belirlenmeli ve her mevsim geçişinde yıkanmalıdır. Halılarınıza gösterdiğiniz özen evinize gösterdiğiniz özendir.

Halılarınızı yıkamaya verirken bizlere yönlendirilen bir diğer önemli soru ise her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz? Sorusudur. Halıların yüzeyinde leke oluştuğunda buna anında müdahale çok önemlidir. Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz. Fakat uzun zamandır beklettiğiniz lekelerde bu garantiyi vermemiz mümkün olmamaktadır. Uzun zaman bekleyen lekeler zaman içersinde oraya yapışırlar ve asla çıkmazlar. Yerinde ve zamanında yapılan bir müdahale her zaman olumlu sonuçlar almamıza yardımcı olur. Bizleri arayarak yaşayacağınız sorunların çözümünü bulabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]