fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla, sizlerin yanında yer alan İstanbul Beşiktaş Klima Servisi olarak biz klimalarınızla yaşadığınız her türlü sorunda yanınızdayız. Verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek gerekirse; klima montajı, klima bakım hizmeti, klima arıza ve onarım hizmeti vb.

Klima montaj hizmeti sunarken; Tavan tipi split modeller hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split cihazların montajı uzman kadromuz tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Klimalarınızın montajını asla uzman olmayan kişilere yaptırmayın. Bu cihazınızın performansının azalmasına ve daha sonradan bozulmasına sebep olacaktır. Ayrıca uzman kişilerce yapılmayan montajlarda fazladan enerji kullanımı yaşanacağından maddi çöküntüler yaşayabilirsiniz. Her daim uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizdedir.

Klima bakım hizmeti vererken; İnverter sistem sabit hız sistemine göre çok fazla sayıda avantaja sahiptir. İnverter duvar tipi modellerin bakımı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bunların dışında her türlü markanın bakımı da ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımızla sizlerin karısındayız.

Klima arıza, onarım hizmetimizde yer tipi split modeller hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split cihazların onarımı deneyimli servis ekibimiz yapmaktadır. Klimanızda yaşayacağınız her türlü sorunda bizleri 7 gün 24 saat arayarak aramanız mümkün. Hizmette sınır tanımayan İstanbul Beşiktaş Klima Servisi olarak biz her daim yanınızdayız. Verdiğimiz hizmetlerinde her zaman arkasındayız. Bizlere ulaştığınızda sizlere verilen randevu saatine dikkat ederiz. Sizlere en kısa sürede ulaşmak ve çözüme kavuşturmak, uzman ekibimizin görevidir.

Bu zamana kadar verdiğimiz her türlü hizmette en küçük bir memnuniyetsizlik yaşanmamıştır. Müşterilerimizle olan diyaloglarımız her daim sürmektedir. Verdiğimiz hizmet sonrası sizleri müşteri portföyümüze kayıt ederiz. Her sene klima bakım zamanı geldiğinde sizlerin sağlıklı ortamlarda konforlu bir şekilde yaşamınızı sağlamak için hatırlatmalar yapmaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]