fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bu sektörde uzun yıllardır yer almaktayız. Yaptığımız her çalışma mutlu müşteri potansiyelini bize hazırlamıştır. Farkı yerlerde ve mekanlarda yaptığımız çalışmaları başarıyla tamamlamak bizlere muhteşem bir isim sağlamıştır. İstanbul Beşiktaş Kombi Servisi olarak tüm çalışanlarımız işinde uzman ve belirli eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Kombilerinizin montajını yeterlilik belgesi yani sertifikası olan kişilere yaptırınız.  Bizler yeterlilik belgesine sahip personelle birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve can güvenliğini düşünerek yerine getirmekteyiz.

 İstanbul Beşiktaş Kombi Servisi olarak kombi montajı gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz bazı kurallar vardır.

Kombi cihazının montajı yapılacak ortamda asit buharı ve patlayıcı maddeleri kesinlikle bulundurmayız. Bu hem bizim hem de sizin güvenliğiniz açısından önemlidir.

Kombi cihazlarını hiçbir zaman ortak kullanım alanlarına, merdiven boşluklarına koridor ya da apartman  boşluklarına montaj gerçekleştirmeyiz.

Kombinin montajının duvar ataşe dayanıklı olmasına dikkat ederiz.

Donma tehlikesi olacak yerlerde kombiyi asla yerleştirmeyiz. Özellikle dolap içine montajı yapılacaksa yaklaşık 10 cm boşluk bırakırız.

Kombi montajı yapılacak yerde doğalgaz bağlantılarının uzman kişiler tarafından kontrol edilmiş olması da bizim için son derece önemlidir.

Bizler kombi montajının yapmadan önce tesisat bağlantılarını, kalorifer gidiş ve dönüş hatlarını, sıcak ve soğuk su bağlantılarını iyice kontrol ederek montajımızı gerçekleştiririz. Montaj sırasında iki adet vana ve iki adet partikül filtreyle gerekir. Ayrıcak yoğuşmalı kombilere yoğuşma giderinin yapılması da büyük hassasiyet gerektiren bir iştir. Bacalı kombilerde ise bacalar çelik akordion baca şeklinde olmalıdır. 1.9 m uygun baca şartnamesidir. Daha uzun ya da daha kısa bacalar ise güvenli değildir.

Bizlerle çalışmaya başladığınızda sizlerin hiçbir şeyi düşünmenize gerek yoktur. Bizler her şeyin uygunluk derecesinde çizimlerini gerçekleştirerek uygulamaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]