fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Beşiktaş Mobil Lastikçi
  • Beşiktaş Mobil Lastikçi
  • Beşiktaş Mobil Lastikçi
  • Beşiktaş Mobil Lastikçi
  • Beşiktaş Mobil Lastikçi
  • Beşiktaş Mobil Lastikçi

Yolculuk sırasında başımıza gelebilecek en tatsız olaylardan bir tanesi de lastik patlamalarıdır. Diğer tüm araç sorunlarının aksine lastik patlamaları, öncesinde ne kadar önlem alınırsa alınsın aniden meydana gelen problemlerden biridir. Yolculuk sırasında dikkatli davranmak, önlem almak ya da arabayı özenli kullanmak lastik patlamalarını engellemek için yeterli olmayacaktır. Çünkü bazen gözden kaçan küçük bir çivi aracınızın yolda kalmasına sebep olabilecek kadar büyük problemler ortaya çıkarabilir.

Lastiğinizin patladığını farkettiğiniz an yapılacak pek bir şey kalmamış demektir. Böyle bir durumda araç lastiğini değiştirmek en sağlıklı yol olacaktır. Çünkü patlayan bir lastikle yolculuğa devam etmek hem sizin hem de diğer araç sahiplerinin hayatını riske atmak anlamına gelmektedir. İstenmeyen herhangi bir duruma sebep olmamak için lastikleri patlayan araç sahiplerine yola devam etmemelerini ve lastiklerini değiştirmelerini önermekteyiz. Bunun için de araç sahiplerinin araçla açık lastikçi aramak yerine mobil yardım kapsamında değerlendirilen mobil lastikçi hizmetinden faydalanmaları tavsiye edilmektedir.

Düşünüldüğünden daha pratik bir yardım olan mobil lastikçi hizmetleri bulunduğunuz konuma dakikalar içerisinde ulaşarak sizi saatlerce beklemekten kurtaracaktır. Aynı zamanda patlamış lastikle yola çıkmanın risklerini ortadan kaldıran bu hizmet ile araç sahipleri güvenli bir şekilde lastik değişimlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Yıllardır bu alanda sunduğumuz hizmet ile araç sahiplerinin mağduriyetlerini en aza indirmek için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Destek hattımız üzerinden bize ulaşan herkese 7 24 lastikçi olarak Beşiktaş ve çevresinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yardım isteği bize ulaştığı andan itibaren dakikalar içinde aracınızın bulunduğu konuma geliyor, lastik ile ilgili tüm işlemleri en kısa sürede hallediyoruz. Bu sırada en kaliteli ekipmanları kullanıyor ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]