fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlarınızın en az yılda bir kez bakım yapılması gerekir. Aracınıza en az yılda bir kez bakım yaptırmanın motora çok faydası vardır. Aracınıza yılda bir kez en az periyodik bakım yaptırmak gerekir. Aracın kullanımına ve ya durumuna bakarak düzenli olarak bakım yaptırmak şart olmaktadır.

Bakım süresi arabanızın dizel ve ya benzinli olmasına göre değişir. Benzinli araç 10 000 km geçer ise mutlaka bakım yaptırmalısınız. Dizel olan araçlarda da 15 000 km de bakım yaptırmak gerekir. Aracınızı fazla kullanmıyorsunuz ya da kısa mesafelerde bile kullanmış olsanız da yılda bir kez bakım yaptırmak şart olmaktadır.

Aracınızın motor yağı değiştirme uygulamalarında zamanla işlevini yerine getirir. Ayrıca yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi değiştirilir. Motor için bu şekilde tamir ve bakımı yapılmaktadır. Aracınızın bakımı ve tamiri geldiğini bazen bilemezsiniz. Bu durum için mağdur kalmamak için en az yılda bir kez tamir ve bakımını yaptırmayı unutmayın. Aracınıza vakitli bakımlar yaptırarak aracınızın ömrünü uzatırsınız ve kalitesini arttırırsınız. İstanbul Beşiktaş Oto Servis Bakım Tamir servisimiz olarak araçlarınıza yapmış olduğumuz bakımlar genel bakım, yağ değişimi, lastik tamiri, firen tamiri, egzoz, süspansiyon, akü bakımı, klima bakımı, kayış ve hortum değişimi, hava soğutma, motor arızası, farlar, silecekler ve aksesuarlar gibi birçok bakım ve arızalar ile ilgili bütün işlemleri yapıyoruz.

Servisimiz kapsamında her türlü oto tamiri yapılmaktadır. Araçların sürekli olarak yollarda çalışır olduğu için sürekli olarak bakıma ihtiyaç vardır. Araçların zaman içersinde aküleri biter ve bu neden den akü değiştirmek gerekir. Kış aylarında özellikle aküler daha çabuk biter ve aküyü ya şarj etmek gerekir ya da yenisi ile değiştirmek gerekir. Akünün zaman içersinde mutlaka belli sürelerde bakım yapılması şart olmaktadır. Aracınız ile yolda kalmak istemiyorsanız mutlaka bakımlarını geciktirmeyin. Beşiktaş servisi olarak ustalarımız oldukça tecrübeli olmaktadır. Bunun için bizim ile çalışmaktan emin olunki pişman olmayacaksınız. Servisimiz de her araca aynı hijyenik ve tam anlamı ile ilgili her hangi bir eksiği kalmayacak şekilde bütün tamir ve bakımları yapılır.

                                    

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]