fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bayanların en çok istediği şey mutfaklarının daha geniş ve daha kullanışlı bir hale gelmesidir. Çünkü en çok vakit geçirdikleri yer mutfaktır. Çalışan bayanlar evlerine geldiklerinde, bu yorgunlukla yemek hazırlamaya girerler. Birde bu mutfak dar ve aradıklarını hemen bulamayacak kadar karmaşıksa işleri uzarda uzar. İşte bizde İstanbul Beşiktaş Tadilat ve Dekorasyon olarak bu evrede işin içine girmekteyiz.  Anlaştığımız müşterilerimizle birlikte oturarak yaptığımız çalışmalarda onların istek ve arzularına göre bir mutfak dizayn ederek ortaya çıkarıyoruz. Geniş enli dolaplardan, kilere, katlanır masa ve sandalyeden renkli ışıklandırmalara, gerekli görülen diğer şeylerin hepsini içine alan bir çizimle istenilenleri yerleştiriyoruz. İçeriye alınacak bir balkon varsa ya da salonla mutfak arasındaki bir duvarın yıkılarak daha farklı bir görünüm alması sağlanırsa, müşterinin istekleri bu doğrultuda ise bunlarda değerlendirilmektedir. Bizler önemsiz gibi görünen her ince detaya ayrı bir özen göstermekteyiz. Örneğin; Mutfak içerisin de elektrik prizlerinin yerleri kullanım açısından önem taşır. Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, aspiratör prizlerinin yerlerine dikkat ederiz. Mutfak tezgahının üstünde kullanacağınız prizlerin sızdırmaz, kapaklı ve topraklı olmasına dikkat ederek, küçük ev aletlerinin sayısının ne kadar çok olduğunu göze alarak 2’li ya da 3’lü en az 3 takım priz koyarak kullanım rahatlığı yaratmak bizim için önemlidir.

Mutfak lavabosu ve bulaşık makinesi için gelir ve gider su tesisatlarını ustalarımız özenle ayarlamaktadır. Hatta ustalarımız mümkün görürlerse lavabonuzun altına yer sifonu yapmaktadırlar. Tabii ki bir diğer önemli detay ise mutfak aksesuar ve ekipmanlarının montajında da su sızdırmazlık ve izolasyona dikkat etmektir.

Ustalarımız banyo da olduğu gibi mutfak ıslak zemin döşemelerinde tavandan gelen seramik derzini zeminde aynı doğrultuda ilerleyip karşı duvarda aynı doğrultu da devam ettirmektedir.  Kısaca simetrik, düzgün ve ölçülü bizler için önemlidir. Kapı ve pencerelerinizin zemin ve duvar döşemeleri ile kotları, girinti ve çıkıntılarının orantılı olması yapılan işin kalitesini ortaya koymaktadır. Bizlerle çalışmayı arzularsanız, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]