fib.net - firmalar işte burada
Beyaz Eşya Servisi - Beyaz Eşya Tamiri
Beyaz eşya servisi olan firmamız, beyaz eşya sektörüne girdiği günden bu yana beyaz eşya, kombi klimaların bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinen firmamız beyaz eşya, kombi klima ve küçük ev aletleri gibi yaşadığımız alanların olmazsa olmaz cihazlarının satış sonrası meydana gelen arıza ya da bakım hizmetlerini aynı gün içinde yerinde tamir etmektedir. Servis kadrosunda deneyimli teknisyenler bulundurarak müşteri memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız. Bulunduğumuz çevrenin lider bakım tamir servisi olarak,  müşteri isteklerine hızlı, açık, şeffaf, güven verici, garantili ve müşteri memnuniyetine odaklı 365 gün ve 7/24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

 
İstek Ve Şikâyetler
    
            Türkiye’nin lider beyaz eşya servisi firması olarak müşteri istek ve şikâyetlerini, kaliteli hizmet sunma anlayışı ile her duruma karşı objektif yaklaşıp dikkatli ve özverili şekilde ele alırız. Siz değerle, müşterilerimizden gelen istek şikâyetleri, hizmetlerimizi daha iyileştirmek açışından planlarımıza dâhil ederek, bu doğrultu da ilerliyoruz. Zaten zirveye ve daha iyiye ulaşmamızın en önemli sebebi müşterilerimizden gelen şikâyet ve isteklerdir.
   
Hizmetlerimiz

  
            Firmamız başarılı geçmişi ile lider firmalar arasında yer almış, sektöründe de öncü olma vizyonu ile hareket etmektedir. Hizmetlerimizde bizleri zirveye ulaştıran başarının arkasında her zaman müşteri verimliliği ve memnuniyetini ele alan bir yönetim anlayışı vardır. Müşteri memnuniyeti ve verimliliği anlayışı, sadece bizlerin maddi kazanımlarına değil, tüm toplumumuzun faydalandığı ve faydalanacağı kurumsal yurttaşlık anlayışı ile iç içe gelişmektedir. Beyaz eşya servisi hizmetlerimizde kurulduğumuz günden bu yana mükemmellik, birlik, beraberlik ve sorumluluk anlayışı gibi temel kavramlar temel değerlerimiz olarak esasa alınmıştır.
  
Onarım Süreci
     
            Servisimiz tarafından yapılan beyaz eşya kombi ve klimalar titizlik ve hassasiyet isteyen bir iştir. Alanında uzman teknisyenlerimizin yaptıkları onarım işlemlerini garantili şekilde yapmaktadırlar. Beyaz eşya servisi olarak, Beko, Arçelik, Siemens, Vestel olmak üzere pek çok lider markanın bakım onarım işlemlerini yapmaktayız. Bakım ya da tamir esnasında gerekli olduğu takdirde parça değişiminde orijinal yedek parçayı uygun fiyat ile değiştirmekte olup, değişen parçaya bir yıl servis garantisi hizmeti vermekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]