fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her geçen gün artan güvelik sorunları bizleri güvenlik sistemleri kullanımına teşvik etmektedir. Evler, okullar, hastaneler, terminaller, alışveriş merkezleri, fabrikalar, depolar kısacası güvenliğinden emin olmak istediğiniz tüm yaşam alanlarına kurulabilinen sistemler çok çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden önce güvenlik sistemleri taktırmak istediğiniz mekânda keşif yapıp kullanılacak yöntemler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz

İstanbul beykozda bulunan firmamız geniş çalışma ağı sayesinde İstanbul genelinde hizmet verse de İstanbul Beykoz Alarm Güvenlik Kamera sistemi kurulu ve denetimlerini en sık yaptığımız ilçedir. Alarm ve kamera sistemlerinin işleyişi hakkında kısaca size bilgi vermek istiyorum

Alarm sistemleri: hareket detektörü, manyetik kontaklı algılama ve ihbar sistemleri sayesinde tüm yaşam alanlarında, iş yeri ve depolarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Duman detektörü, gaz kaçağı detektörü, ısı detektörü, su basma detektörü ve panik butonu da eklenebilen sistemler sayesinde yaşanılacak kötü olaylar felakete dönüşmeden önlenir. Yapılan 7/24 izleme ve kontroller sayesinde alarm sisteminin kurulu olduğu mekânda algılanan her olumsuzlukta önce sizi sonra gelişen duruma göre ambulans, itfaiye ve polisi yetkili personelimiz bilgilendirmektedir. Buda sizi önemli mal kayıplarından, can kayıplarından büyük ölçüde korumaktadır. Ayrıca mekâna yerleştirilen panik butonları da direkt emniyete ya da ambulansa çağrı gönderip yetkililerin hızlı bir şekilde bulunduğunuz mekâna gelmeleri sağlayabilir. Bu uygulama sağlık sorunları ile karşılaştığınızda da yada hırsızlık gibi güvenlik sorunları ile karşılaştığınız da en kısa yoldan imdadınıza yetişir.

Cctv kapalı devre kamera sistemleri: yaşam alanlarımızın ve işyerlerimizin güvenliğin sağlayan sistem canlı yayın özelliği sayesinden günün her saati kontrol edebilmemize de olanak sağlar. Ayrıca geri ye dönük kayıtlara da bakabilmemize olanak sağlaya sistemin avantajları çok fazladır. Kullanım alanı çok geniş olan sistemde sadece görüntü değil isteğe göre ses kaydı da yapabilmektedir. Gece görüşü sayesinde karanlık ortamlarda da görüntü olmanız mümkündür.

Dünya genelin de kabul görmüş kaliteli markalar ile iş birliği içinde işini son derece titizlikle yapan firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip eden son derece yenikçi bir firmadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]