fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Beykoz Araç Kaplama Giydirme


            Altın kaplama araçlar, bu gün petrol milyarderleri tarafından kullanılmaktadır. Bu gün bu araçlara benzeyen araçlara sahip olabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda moda haline gelen altın metalik kaplama seçenekleri, araçlarda uygulanmaya başlamıştır. Firma olarak, metalik, mat, parlak ve sedef folyo seçeneklerini, güncel yöntemlerle araçlarınıza giydiriyoruz. Giydirmeyle gerçekleştirilen bütün kaporta tasarım çalışmalarımız, oldukça kaliteli ve başarılı sonuçlar vermektedir.

Bu Kaplamalar Yıkanır mı?

            Özel yüzeysel yapısıyla nemi içine almayan ve tamamen dışarıdan tutan bu kaplamalar, diğer boyalı kaportalar gibi kolaylıkla yıkanır. Güneşten etkilenmeyen, sabun maddeleri ile kolaylıkla yıkanan bu özel kaplamalı araçlar, istediğiniz mükemmel ve etkili kullanım özellikleri bir araya getirmektedir. Sorunsuz bir şekilde temizlenebilen bu kaplamalar, çok daha parlak bir görünüme sahiptir.

Nasıl Kaplanıyor?

            Kaplama işlemlerinin ilk safhası her zaman için, model tercihi ve renk tercihidir. Aracınızın asıl rengi ile uyumlu renk tercihi yapabileceğiniz gibi, araç rengini değiştirmek isteyenler için de tercih yapılabilir. Kaplama hizmetleri kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalarda, ustalık ilk sırayı almaktadır. İki kişi kaplama işlemini gerçekleştirmektedir. Kaplama işlemleri bütün şeklinde yapılmaktadır. Yani aracın sağı, solu, arkası ve önü, tek bir parça folyo ile kaplanmaktadır. Bu işte en önemli iş, kartlarla taraklama işlemidir.

            İşin uzmanı olmadan, kaplama yapılamaz. Ustalarımız, en zor kıvrımlara sahip araçların bile kaplamasını, kolay ve etkili bir şekilde yapmaktadır. Kaportası çok kıvrımlı ve boğumlu olan araçların kaplaması çok daha zordur. Firma olarak, aracın şekli kategorisinde her hangi bir sınırlamamız yoktur. Düz ve tırtıklı olmayan yüzeye sahip bütün araçlara giydirme yapabiliriz. Sıcak havada yapılan kaplamalar daha iyi olmakla birlikte, kış aylarında oda sıcaklığında yapılan kaplamalar da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Sıcak ve soğuk havanın folyoyu genleştirmesi, bu kategoride hesap edilen ayrıntılardandır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]