fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un birçok ilçesinden gelen müşterilerimizin sorunlarına kısa sürede çözüm üreterek hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin dört bir tarafından bizlere internet ve telefonlarımız aracılığı ile ulaşan müşterilerimizin de sorunlarına uzman ekibimiz cevap vererek gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. İşinde uzman ve başarılı kadrosuyla yer alan İstanbul Beykoz Bilgisayar ve Laptop Tamiri adıyla biz sizlere kaliteli hizmet sunmak için buradayız.

Bilgisayar servisi hizmetlerinde gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren bizler, server, masaüstü bilgisayar, laptop, iMac ve macbook gibi cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorunda sizlere yardımcı olmaktayız. Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayarlar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci performansını artırma gibi alanlarda da hizmet sunan biz, tüm bilgisayar markaları için garantili şekilde servis desteği de sağlamaktayız.

Bilgisayar desteği sunan firmamız, müşterilerinin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, kısa sürelerde gerekli problemin ortadan kaldırılması ve yaşanan problemlerin bir daha yaşanmamasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kendini bilgisayar uzmanı gibi gösteren firmalardan uzak durun. Bu tür firmalar yaşanan sorunlarınızın daha da büyümesine sebep olabilirler. Donanımsal arızaların doğru şekilde tespit edilerek, müşteriye boş yere maliyetlerin çıkarılmaması konusunda bizlere güvenin.  Dürüst bir şekilde donanımsal sorunların çözülmesi mümkün kılmaktayız. Donanımsal hataların yanında, yazılımsal hatalar karşısında da deneyimli olan ekibimiz, bilgisayarlarınıza buluşan zararlı yazılımların ortadan kaldırılması, bilgisayar güvenliğinin sağlanması gibi hizmetleri de çözüm odaklı yaklaşımlarla yaklaşarak çözmektedirler.

Bilişim sektörünün lider markalarından birisi olan İstanbul Beykoz Bilgisayar ve Laptop Tamiri firmamız talep edeceğiniz bilgisayar servisi hizmeti, her türlü marka ve modele yönelik hizmete cevap vermektedir. Aynı zamanda firmamız Apple, Sony, Samsung büyük markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]