fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beykozda bulunan firmamız sosyal sorumluluk ile hareket edenkarşılıklı güven ile altyapısını oluşturmuş, ekip olma duygusunu geliştirmiş,müşteri odaklı bir yapıdadır.Sektör de devam eden başarımız;sonuç odaklı çalışmamızın,yenilikçi düşüncemizin ve ortak aklın kombinasyonu ile sağlanmaktadır. Firmamız mantolamayı,ısı yalıtımı içten,dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem kullanarak uygulamaktadır.Dış cephe mantolama uygulaması yapı açısından en uygun ısı yalıtım sistemidir.Firmamızın dış cephe mantolama sistemini uygulamasının olumlu etkileri şu şekildedir;

1-Binayı dışardan sararak sıcaklık farklarından dolayı oluşabilecek hasarları önler.

2-Isı ve su yalıtımı sağlamaktadır.

3-Isı tasarrufu sağlar.

4-Binanın ömrünü uzatır.

Firmamız,başarılı çalışmaları ile yukarıda belirttiğimiz olumlu yönleri müşterilerimize garanti etmektedir.Firmamız mantolama işleminde titizlikle hareket etmektedir.Mantolanacak alanın önce uzman ekibiyle fzibilite çalışması yapılmaktadır.Alanın mantolama çalışmasına uygun olup olmadığı kontrol edilir.Daha sonra yapılacak olan yer bina ise duvarına,çatısına,depo ve garaj gibi bölgelerine itinayla uygulanır.Firmamız tarafından uygulanan mantolama çalışması ortalama 1 ile 3 hafta arasında tamamlanmaktadır.Olumsuz hava şartları,binanın büyüklüğü bu süreyi uzatabilir.Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için ekibimiz sürekli görevi başında bulunmaktadır.

Firmamız mantolama çalışması yapıldıktan 1 hafta sonra profesyonel ekibimizle birlikte mantolama yapılan bina duvarlarını, çatılarını kontrol etmekte ve aksaklık gördüğü yerleri tadilat yapmaktadır.Bu konuda müşterilerimize garanti vermekteyiz. Firmamız mantolama işlemi sürecinden sonra müşterilerine mantolama sisteminin nasıl korunacağı herhangi bir aksaklık durumunda firmamızla nasıl irtibata geçilmesi gerektiği konularında uzman ekibimiz tarafından küçük bir eğitim verilmektedir.

Firmamız kalite, güven ve hizmetin sürekliliğini müşterilerimize sunmaktadır. Bu sektör de bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan farklı olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız.Vizyonumuz sürekli kendine geliştiren,mükemmelliği arayan,başarısının sevincini tüm müşterileri ile paylaşan ve kendisini büyüten bir lider olmaktır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile yaşamak isteyen tüm müşterilerimizi bekleriz. Firmamızın amacı kendisini büyüten bir lider olmaktır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile yaşamak isteyen tüm müşterilerimizi bekleriz...

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]