fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beykoz ilçesinde bulunan firmamız tüm halılarınızın temizliğinin yanı sıra koltuklarınızın da temizliğini yapmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız uzun yıllardır Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Sayısız müşteri portföyüne sahip firmamız gün geçtikçe daha da büyümektedir. Müşterilerimizden aldığımız halıların alınma ve teslim edilme süreleri bizim için önemlidir. Sipariş yoğunluğuna göre bu süre değişmektedir. Bu yüzden müşterilerimize halılarını alırken bu yoğunlukta mahcup olmamak için en doğru zaman dilimini belirleriz.  Genel olarak siparişi verdiğiniz gün veya ertesi gün halılarınız alınır. Bu sayede ilk işlem gerçekleşmiş olur.  Makine halılarınızın 3 gün, el halılarınızın 5 gün içerisinde teslimi gerçekleşir. Sizlerinde madur edilmemesi için en yakın süreler verilmektedir. Teslim edilen halılar özel kılıflarda teslim edilerek istediğiniz yerde muhafaza etmenize de yardımcı olacaktır. Bu yöntem yapılmadan önce halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve etiketlenerek ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınız kirlenmesi önlenir. Halılarınıza gösterdiğimiz özen size gösterdiğimiz özendir.

Firmamıza gelen sorulardan bazılarından bahsetmek gerekirse; Doğru temizlik metod ve materyalleri sizce nelerdir? Her halıya uygun olan tek bir temizlik metodu yoktur.  Çünkü halıların çeşitlerine göre temizlik yapılmaktadır. Makine halısı ile hereke halısı arasında fark vardır. Bunların dışında halıflex, ipek halı vb. halılar farklı temizlik yöntemleri istemektedir. Bu nedenle, halınızın maruz kalacağı kir yoğunluğuna ve halınızın türüne en uygun metod ve temizlik ürünleri seçmeniz gereklidir.

Firmamızın karşılaştığı bir başka soruda; Halılarımı yıkattıktan sonra halılarım hemen kirlenir mi? Temizletme işlemi sonrasında halıların çabuk kirlendiği düşüncesi yanlıştır. Profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır. Bu sebepten dolayı halılarınız hemen kirlenmeyecek böylece uzun süre halınızı kullanabileceksiniz. Halılarınızın saçakları yıprandığında kötü bir görüntü oluşur. Bu sebepten profesyonel yardım aldığınızda bu yıpranma olmayacaktır.  Halılarınızın saçakları titizlikle temizlendiği takdirde ömrü uzar ve deformasyon süreci yavaşlar. Buda uzun yıllar halınızı kullanacağınız anlamına gelmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]