fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beykoz ilçesinde yer alan servisimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri beklemektedir. Evlerinizin bir köşesinde yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunmak için kullandığınız klimaların, İstanbul Beykoz Klima Servisi olarak hangi markada olursa olsun bakım ve onarımını yapmaktayız. Ayrıca montaj ve yer değiştirmeyi uzman ekibimiz en kısa sürede sizlere isteğiniz yere gerçekleştirmektedir. Klima kullanırken bazı konulara dikkat etmek gerekir. Örneğin klima montajı uzman kişilerce gerçekleştirilmelidir.

 Klima montajı yaparken ekibimizin dikkat ettiği hususlar şunlardır. Çalışma yapılacak bölge dayanıklı olması. Montajın yapılacağı zemine göre bağlantı aparatlarının doğru seçilmesi ve kalite konusunda ödün verilmemesi. Klimanın çevresinde gaz kaçağının oluşabileceği başka cihazlar bulunmaması. Bu husus özellikle dikkat edilmesi gereken bir husustur. Çalışmanın gerçekleştirileceği bölge; kar, yağmur ve toz ile temas halinde olmaması. Cihaz kapılara yakın yerlere monte edilmemesi. Her hangi bir tehlikeye maruz bırakılmaması için önem arz eder. Montaj yeri diğer elektronik cihazlara zarar verebilecek bir noktada olmaması. Montaj esnasında dekora zarar verecek şekilde çalışılmaması. Hem kalitemiz açısından hem de sizleri rahatsız etmemek adına önemlidir. Montaj yapılırken, binanın taşıyıcı kolonlarına müdahale edilmemesi gerekir. bu işin uzmanı kişilerle çalışmanız için yeterli bilgilerdir. İstanbul Beykoz Klima servisi olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Verdiğimiz diğer hizmet ise klima montajıdır. Doğru klima montajı yaşam alanınızın güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Klimanın işlevini eksiksiz bir şekilde sağlayabilmesi için teknik kataloglarda açıklanan kurallar doğrultusunda cihazın monte işlemleri gerçekleştirilmesi önemlidir. Buda uzman kişilerle çalışmanız gerektiğini gösterir. Bizler çalışma yaparken,  kullanıcının kurulum işleminin gerçekleştirileceği alan konusundaki görüşleri dikkate alırız. Ortak bir fikirde buluşulduktan sonra kurulumu gerçekleştiririz. Kullanıcının kurulum yeri konusundaki isteği teknik açıdan uygun değil ise nedenleri net olarak açıklanır ve montaj ona göre yapılır. Bizlere ulaşmak için iletişim numaralarımızdan bağlantıya geçiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]