fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her sene bir önceki seneyi aratmaktadır. Kış olduğundan daha soğuk ve kurak geçmekte, yağışın vakti ve zamanı tam anlamıyla bilinmemektedir. Bizler her koşula ayak uydurmak ve güvenliğimiz kadar sağlığımıza da dikkat etmeliyiz. Piyasada bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşit kombi var. Peki evimize uygun kombiyi nasıl seçeriz? Kombi alırken nelere dikkat etmeliyiz? Gibi soruları duyar gibiyiz. İstanbul Beykoz Kombi Servisi olarak ücretsiz keşif ile sizleri ziyarete geliyoruz. Yaptığımız keşif sonrası size en uygun kombiyi belirliyoruz. Bunları belirlerken evin metrekaresi, bulunduğu ön ve bulunduğu kat önemlidir.  Ancak evi kombinin değil radyatörlerin ısıttığı gerçeği gözden uzak tutulmamalı. Onun için düzgün radyatörler seçilmeli ki, kombiden alınan ısıl değerle radyatör ısıtılabilsin.

 İstanbul Beykoz Kombi Servisi olarak 80-90 metrekare yerlere 17 bin kilokalorilik kombiler, 90-150 metrekarelik yerlere 20 bin kilokalorilik kombiler, 150 metrekare ve üzeri yerler için ise 24 bin – 36 bin kilokalori arası kombiler uygun görüyoruz. Müstakil evler içinse şartlar biraz farklı. Zira müstakil evlerin çevresi komple açıksa bu ısı kaybına neden oluyor.Bu nedenle yalıtımın iyi olup olmadığı da kombi seçiminde önemli. Müstakil evlere yoğuşmalı kombiler ya da normal kombilerin büyük kapasiteleri mühendislerimiz tarafından önerilmektedir.

Şimdiden şu soruyu duyar gibiyiz. Peki bireysel ısınmayı tercih eden tüketicilerin bir gün mutlaka tanışacağı kombiyi seçerken nelere dikkat etmesi gerekir?  Mühendislerimiz öncelikle yeterli teknik servis hizmeti ve yedek parçaların bulunabilir olmasının müşteri açısından çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Aynı zamanda sağlayacağı performansın düşmemesi açısından da her sene bakımının yapılması gerektiği de bir gerçektir. Kombi sessiz çalışması açısından tercih edilmektedir. Ayrıca unutmayın ki bir kombinin ortalama ömrü 15 yıldır. Sizde bizlerle çalışarak her türlü sorundan sorunsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]