fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlar günümüzde bulunan en kolay taşıma aracı olmaktadır. Bir yere gitmek istediğimiz zaman özelliklede şehir dışı ulaşımlarda ise tamamen araç bizim için en değerli şeylerin başına gelmektedir. Günümüzde teknoloji ve lüks araba konforu oluştukça araçlar oldukça çoğaldı. Kullanmış olduğumuz birçok cihaza bakım yapılması gerek olduğu kadar aracımıza da bakım yaptırmak şart olmaktadır.

Araçlar için periyodik bakım şart periyodik bakım yapılan araçların arızalanma riski diğerlerine göre daha az olmaktadır. Bakım yapılan araçların ömrü daha uzun olur. İstanbul Beykoz Oto Bakım Tamir firmamız olarak her türlü aracın bakımını yapmaktayız. Yapılan bakımlar arasında yedek parça, motor tamiri, elektrik tamiri, boyama işi, kaporta onarımı, rot balans ayarı, ayna tamiri, far tamiri, tampon tamiri, şase tamiri, direksiyon tamiri gibi birçok işlemlerde sizlere marka model fark etmeden bütün tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Sizlerin istediği her şeyi yapabilecek işinde çok başarılı olan en iyi ustalar ile birlikte çalışmaktayız. Aracınızı aldığımız gün size teslim edeceğimiz zamanı da mutlaka söyleriz ve dediğimiz tarihte size teslim ederiz. Aracınızda yapılmış olan bütün yedek parça değişimlerinin garantisi var olmaktadır. Değişen her parça takıldığı ilk günden itibaren en az bir yıl garantiye girmektedir. Değişen teknoloji için ekibimiz sürekli olarak eğitimlere gitmektedir. Bu sebeple birlikte çalışan her personelimiz kendi dalında ustalığa ve başarılı işleri yapmaktan onur duymaktadırlar. Araçların bakımı ve arızaları hiçbir zaman hata kabul etmez. Yapılan her işi en iyi ve en kaliteli şekilde yapılması gerekir. Ustalarımız sayesinde yapılan her işte övgüler almaktayız.

Beykoz bölgesinde en başarılı oto bakım servisi bizim firmamız olmaktadır. Bizim tek amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven verebilmektir. Yapmış olduğumuz her işi en uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Firmamız her zaman bu konuda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bizim için önemli olan şeylerin başında müşteri memnuniyeti olmaktadır. Araçlarınızı bize bıraktığınız zaman mutlaka bize güvenin çünkü en güvenilir firma olduğumuzu sizde anlayacaksınız. Güven her daim bizim bu sektörde etiketimiz olmaktadır.                                                                                                 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]