fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beykoz'da bulunan firmamız alanında eğitimli, yetişmiş ve deneyimli personelleriyle müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek hizmet vermektedir. Firmamız kuruluşundan bugüne kadar edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile hizmet kalitesini sürekli arttırarak kendisini geliştirmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti ile birçok başarılı çalışmaya imza atmaktadır. Hizmetlerimiz PVC Uygulama, Montaj ve Servis Tespit çalışmasıdır. Alanında tecrübeli ve eğitimli personellerimiz tarafından I.aşamada ölçü alımı işlemi yapılmaktadır. II. aşama da alınan ölçülere göre imalat yapılması işlemidir. İmalat aşamasında kullandığımız kaliteli malzemeler evinize dışarıdan ses almadan güvenle kullanmasını sağlamaktadır. Tüm PVC kapı ve pencereleriniz zamanla deformasyona uğrar. PVC’leriniz ısı ve yalıtım özelliğini kaybeder. Bu aşamada Beykoz Pimapen Tamir firmamızın deneyimli personelleri devreye girerek canınızın ve malınızın güvenlik risklerini ortadan kaldırmaktadır.

Firma olarak kullandığımız ürünler müşteri sağlığını ve güvenliğini korumak amacıyla kalite kontrol testlerine tabi tutulmuştur. Bu kalite kontrol testleri nedeniyle müşterilerimize daha kaliteli, sağlıklı ve güçlü hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz tarafından denetlenen üretimlerimizde imalat, montaj garantisi ve şişe cam garantisi veriyoruz. Ayrıca firma ve ürün değerlendirme formu ile müşterilerimizin görüşlerine başvuruyor, kalitemizi aldığımız geri bildirimler ile sürekli gözden geçirerek kendimizi yenileme imkânı buluyoruz.

Firmamız kendi bünyesinde, ürün geliştirme ve arge hizmetlerini uzman danışmanlar eşliğinde sürdürmekte ve yeni kullanım alanlarına yönelik ürünler sunmaktadır.

Firmamızın vizyonu; Pvc alanında maksimum kalite ve uygun fiyatlar yaratıp, müşteri memnuniyeti sağlamak ve çizgisinden ödün vermeden düzeyini daima yükselterek hizmet vermeyi sürdürmektir. Hızla gelişen ve değişim gösteren sektörde uyum sağlayacak teknoloji ve bilgiyi, üretim ve montajın her aşamasında kullanarak firmamızın hedeflediği kaliteyi kurumsal bir yapıya kavuşturmaktır.

Hizmeti, kaliteyi uygun fiyata almak için bizi arayınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]