fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Dekorasyon her zaman bayan gözüyle yapılması gereken en önemli yapılardır. Evlerin daha kullanışlı bir hale gelmesi ve her evin kişinin kendi özelliklerini yansıtması açısından şarttır. Bazen evlerin bazı bölümlerini değiştirmek yeterliyken bazen her yerinin değişmesi daha doğru olabilmektedir. Özellikle ev eski bir konut ise alt yapısından tutunda her bir tarafına bir usta elinin değmesi önemlidir. Tabi bu işlemlerinin hepsinin belirli bir sırada olması gerekir. İstanbul Beykoz Tadilat ve Dekorasyon olarak bizlerle anlaşma sağlandığında bu sıralama sizlerin eline bir dosya şeklinde verilecektir. Çalışma yapmadan önce her zaman müşteri öncelikleri ön sıradadır. Beklentileri, neleri sevdikleri, kullanım açısından beklentileri alındıktan sonra mimarlarımız tarafından hazırlanacak çalışma planlarıyla müşteri arasında diyalog başlar. İstenilenler, renkler, yerler belirlenir ve çalışma başlamış olur.  Çalışmalarımızın önceliği her zaman yıkımlardır. Oda birleştirme, balkonu mutfağa dahil etme gibi her türlü yıkım işlemi ilk olarak yapılır. Buradan çıkan fazlalıklar etraftan temizlenerek mekan çalışılabilecek hale getirilir.

Daha sonraki çalışma planı ise tesisatlardır. Özellikle eski evlerde su ve elektrik tesisatı eve girmeden halledilmesi gereken büyük bir problemlerden biridir. Ustalarımız bunları istenen ölçüde ve sayıda dizayn ederek çalışır hale getirirler. Çalışma yapılacak ev 15-20 yıllık bir ev ise, mutlaka öncesinde su ve elektrik tesisatını yenileniz özellikle önemlidir. Bir sonraki aşama alçı, kartopiyer ve boyadır. Duvarın ihtiyacına göre değişen bir aşama bu. Eğer duvara alçı-sıva işlemleri gerekiyorsa bu aşamada halledilmeli. Rustik perde kullanmak istemiyorsanız kartonpiyer seçiminizi de bu aşamada belirleriz. Müşterinin istekleri doğrultusunda bu çalışma belirlenir. Bundan sonraki çalışmalar sırasıyla ıslak zemin kaplama, kapı ve çerçevelerin değişimi, duvar kağıtlarının kaplanması, elektirik ekipmanlarının montajı, yer döşemeleri, mutfak ve banyo montajı yapılarak ev müşterilerin zevkine sunulur.

Evinizdeki tadilatın ve dekorasyonun sistemli bir şekilde isteğinize göre yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. İstanbul Beykoz Tadilat ve Dekorasyon olarak sizleri beklemekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]