fib.net - firmalar işte burada

Beylidüzü Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Beylidüzü Araç Kaplama Giydirme


            Görkemli özellikleriyle her zaman şaşırtan lüks araçlar, son zamanların en popüler kaplama tekniği olan folyo kaplamalarla, daha mükemmel bir görünüme kavuşmaktadır. Kaplama işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, yeni malzeme ve yeni giydirme tekniklerini özellikler takip ederek, hizmet kategorisine dahil etmektedir.

Aracınız Değerlensin

            Çözüm teknikleri bakımından oldukça kaliteli ve oldukça başarılı çözümler üreten şirketimiz, güneş yanığı ile dolu araçları, bir anda muhteşem bir görünüme kavuşturuyoruz. Mat kaplama işlemleri, aracı plastiğe benzeyen bir görünüme kavuşturmaktadır. Metalik kaplamalar ise, son derece parlaktır. Özellikle altın sarısı kaplamalar, altın kaplama gibi parlak bir görünüm meydana getirmektedir. Aracınızı satacağınız zaman, ilk yapacağınız iş, kaportayı ve motoru gözden geçirmektir. Kaporta, aracınızın satılmasını sağlayan en önemli unsur olarak değerlendirilmektedir. Firmamızla, aracınızın değerini artıracak kaplama işlemlerini, uygun fiyat avantajlarıyla elde edebilirsiniz.

Asıl İş Ustalıkta

            Şirketimiz, kaliteli folyo kullanımının yanı sıra, bu işte en önemli unsur olarak ustalık sorununu da çözüme kavuşturmuştur. Kaplama işlemlerinde, tek parça folyo kullanılmaktadır. Tek parça folyo kullanımı ile pürüzsüz dümdüz kaporta görünümü elde edilecektir. Teknik özellikleriyle tercih edilen bu kaplama sistemlerinde, asıl iş ustalıktadır. Aracın farları, sinyalleri, kapı kolları, dış cam lastikleri, dış aynaları, plakaları ve sis farları, tamamen sökülür. Daha sonra, kaplama işine geçilir. Kaplama işleminin de, bu parçaların çıkarılmaması, etkili bir kaplama işinin meydana gelmesini engelleyecektir. Kredi kartına benzeyen ve bükülmeyen kartlarla yapılan yapıştırma işleminden en önemli nokta, boşluğun bırakılmaması, buruşukluğun meydana gelmemesi ve uç kısımlarının tamamen kaportayı örtmesi, en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Yıkanabilen, silinebilen ve her yıkamada parlaklığını koruyan bu malzemeler, uzmanı tarafından uygulanmalıdır. Oldukça kaliteli ustalık isteyen bu işle, altın kaplamaya benzeyen araçlara sahip olabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]