fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Can ve mal güvenliğimizi koruma altına alan ev alarmlarını sistemi hırsızlığa karşı genel bir koruma sağlar. Aynı zaman da birçok sisteme çözümleri vardır. Mesela yangın çıktığı zaman, gaz kaçağı olduğunda, acil sağlık ve panik durumlarda da size kolaylıklar sağlar ve direk çözüme ulaşmış olursunuz. Can ve mal varlığınız için en etkili çözümleri size sağlamaktayız. Sizlerin güvenlik ağını çoğaltırken kullanmış olduğumuz kamera,  alarm sistemlerinde DSC, GE Parodox gibi tüm Dünyada kullanılan ve en çok tercih edilen ürünleri kullanmaktayız.

Evlerinizde yangın çıktığı zaman duman dedaktör dumanı tespit etmesi ile birlikte abone aranır. Siz onay verdikten sonra itfaiye aranır ve adrese yönlendirilir. Sistemde ise yangın ihbarında bulunmak için şifre paneli kullanılır. Onay alındığı takdir de hemen itfaiye adrese yönelir. Yetkililerce sistemin sireni durdurulur ve sistem normale döndürülür.

Ev alarmı sistemi kurulu olduğu zaman hareket dedaktörü ya da manyetik sistemler devreye geçer ve anında girilen evin sirenleri çalmaya başlar. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman abone aranır ve alarmın sebebi ve müdahale istenip istenmediği sorulur müşterinin isteğine göre emniyet yönlendirilir.

Ev alarm sisteminde herhangi bir tehdit durumunda başarı sağlayan bir butondur. Buton her zaman 24 saat devrede durmaktadır. Sistemi devre dışı bırakıldığında da bile aktif hale gelir. İsteğe göre sesli ya da sessiz olarak da atanabiliriz.

Alarm izleme merkezi hizmet verebilmesi için internet ya da herhangi bir telefonun olması yeterli olacaktır. Montajı gerçekleştirilen sistem iletişim üzerinden gönderilen sinyaller ile AİM operatörleri tarafından 7/24 takip edilmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Alarm Güvenlik ve Kamera sistemi döşetmiş olduğunuz zamanda evinizden daha emin bir hale gelirsiniz. Evden ayrıldığınız zaman artık gözünüz arkada kalmaz çünkü aynı zamanda akıllı telefonlardan da rahatlıkla kontrol sağlaya bilirsiniz. Servisimiz kapsamınca bizim görevimiz siz değerli müşterilerimizin emniyetini yani güvenliğini sağlamaktır. Sistem kurulduğu zaman kendiniz istediğiniz şifreyi kullana bilirsiniz. Şifreniz sadece kendinize ait olur. Alarm kamera sistemini bağlattığınız zaman da kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]