fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde başarılı ve kaliteli hizmetler sunmuş ve sunmaktayız. Başarımız işimizin bilincinde doğru, kaliteli, dürüst iş ahlakıyla ilerlememizdir. Bu sektörde birçok farklı isimle yerle açıldıysa da başarılı olamamışlardır. Çünkü iş tecrübesi ve bilgisi olmayan bu insanlar sizlerin iyi niyetini su istimal etmiştir. Bilgisayarlarınızda yaşadığınız sorunları tam anlamadan kurcalamaya başladıklarında bilgisayarlarınızda daha büyük hasarlar oluşturmuşlardır. Sizlere önerimiz, İstanbul Beylikdüzü Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak bizlerle temasa geçmenizdir. Bilgisayarda yaşadığınız her sorunda sizlere yardımcı olacak işinde deneyimli ve tecrübeli ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

Bilgisayarınızı servise vermek istediğinizde dikkat etmeniz gerekenleri söyle bir gözden geçirelim. Bilgisayar servisi hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında; güvenilir firmalardan hizmet almak olduğunu asla unutmayın. Bilgisayarın zarar görmemesi ve arıza veya geliştirme işleminin doğru bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Bizlerin tecrübeli ekibi sizleri bu konuda aydınlatacak ve sorunlarınızı çözecek kapasitededir.

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen donanımsal sorunların çözülebilmesi için yedek parça değişikliğine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda, bilgisayarın yapısına uygun parçalar kullanılması şarttır. Bunu ancak işinde uzman kişiler yapmalıdır. Bizim gibi. Bilgisayar servisi; tamir işlemi yaparken, bilgisayarda var olan ya da meydana gelebilecek diğer sorunlara karşı da müşteriyi uyarmalı doğru bilgiler vermelidir. Bizler Macbook, iMac ya da diğer masaüstü ve dizüstü bilgisayar servisleri için hizmet verirken, bilgisayarın sorunu çözüldükten sonra, performansının düşüp düşmediği kontrol ederek müşterimizin huzuruna çıkartırız. Yapılan değişikliklerin bilgisayarın diğer alanlarını etkilemesi ya da yavaş çalışmasına neden olması gibi sorunların önüne geçeriz.  Bizlerle iletişime geçtiğinizde tüm sorunlarınıza bir cevap ve çözüm bulmuş olacaksınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]