fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Temizlik Türkiye genelindeki başta bayanlarımız olmak üzere zahmetli ve zorunlu olan bir iştir. Çağımızda bu işin istihdamı çok olduğundan küçüklü büyüklü birçok şirket kurulmuştur. İşlerini iyi yapan şirketler olmasına rağmen temizlik için gündelikçi bayanlar genellikle tercih etmektedirler. Ama yapılan bu tercihler tek seferlik olarak kalmaktadır. Temizlik ile bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişiler üstün körü geçmekte ve ev sahipleri yapılan işi beğenmemektedirler. Temizliğe gelen ve sizinde uygun fiyata anlaştığınız kişiler temizlik yaparken düşebilir ya da eşyalarınıza zarar gelebilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bizim gibi kurumsal şirketimizle çalışın. Çalışanlarımız sertifikalı olup temizliği yapacak ekip yapılan temizlik bölgesine göre deneyimli ve işinde uzmanlaşmış elemanlarla çalışıp süre ve zamandan size değer verip en kısa süreçte işlerini sonlandırıp tertemiz şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Birçok temizlik malzemelerimiz bulunmakta olup kısaca anlatacak olursak genel temizleme, cilalı yüzey bakım, yüzey temizleme, zemin temizleme gibi temizlik malzemelerimiz bulunmaktadır. Sizin isteklerinize göre temizlik malzemeli ya da malzemesiz siz müşterilerimizin doğrultusunda yapmaktayız.

Çağrı merkezlerimizi arayın biz size 7 gün 24 saat hizmet verelim. Siz bizlere temizlenecek alanı göstermeniz yeterlidir. Temizlenen her neresi olursa olsun kendi yerimiz gibi görüp temizliği o şekilde yapmaktayız. Temizlik konusundaki tüm malzemelerimiz orijinal olup temizlik araçlarımız son model ve çalışanlarımız günümüz çağına uygun eğitimli personellerimizdir. Ofisleriniz ya da evleriniz gerekli tüm bölgeleri temizlemekte ulaşamayacağımız yerlere mesela şirketlerin dış cephe pencereleri gibi buralara vinçlerimiz sayesinde gerçekleşmekteyiz. Ayrıca koltuk ya da halılarınızda yerinde yıkamaktayız.

Evlerinizi ya da bulunduğunuz yerlerinizi bizlere gözü kapalı teslim edebilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü temizlik şirketi olarak geniş ağımızla sizlere hitap etmekteyiz. Bizim bir temizlik firmasına ihtiyacımız var diyorsanız çağrı merkezimizden bize ulaşın. Bilgilerinizi bize iletip bizlere güvendiğiniz için teşekkür eder beraber çalışmalarımızın devamını dilerim

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]