fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bir yerden bir yere taşınmak meşakkatli bir iştir. İnsanların bu meşakkatli yolda yalnız kalmamaları için kurduğumuz bu şirkette uzun zamandır sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle sizin hizmet almak istediğiniz yere gelerek nelere ihtiyacınız olduğunu belirliyor ve size ona göre hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımız piyasada bulunan diğer firmalardan daha uygundur. Taşınacak eşyalarınızın da güvende olabilmesi ve sizlerin eşyalarınızla ilgili sorun yaşamamanız için eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Hayatta her şey bizler içindir. Bu söylemle yola çıkarak nerede hayat kuracağımızı, nereye iş yeri taşıyacağımızı bilemeyiz. Bu yüzden hayatta her olumlu ya da olumsuz duruma karşı kendimizi hazırlıklı tutmalıyız. Taşınma esnasında eşyalarımızın güvende olabilmesi için güvenilir firmalarla anlaşmanız önemlidir. İstanbul Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızın taşınma sürecinde çarpmalardan ve çiziklerden korumak amacıyla yapılan paketleme evden eve nakliyatın en önemli adımlarından biri olduğunu biliyoruz. Özellikle mobilyaları çiziklerden ve yüzeyine gelecek darbelerden korumak çok önemlidir.  Nakliyat firmamız eşyalarınızı kamyona yüklemeden önce sarar ve paketlerler, burada kullanılan paketleme malzemesinin kalitesi eşyaların kamyon içindeki salınım hareketleri sonucu oluşabilecek hasarları önlemek için önemlidir.

Mobilyalar için kullanılan paketleme malzemeleri nakliyat battaniyesi, streç, kraft kağıt ve balonlu naylon çeşitleridir. Firmamız bu malzemelerden hangisi eşyanız için uygunsa onu kullanmaktadır.  Eğer mobilyaları paketlemeden önce sökülebilen parçaları varsa söküyor, ardından parçaları tek tek paketliyoruz. Özellikle mobilyaların ayakları sökülebiliyorsa hasar görmemesi için söküyoruz. Yeni evinizde tekrar mobilyaların kurulumunu anlaşmada istendiyse yapıyoruz. Dikkat ettiğimiz bir diğer ayrıntı ise mobilyaların çekmece ve kapaklarını sökmek ve ayrı ayrı paketlemektir. Çünkü araç içindeki salınım hareketleri sonucu en fazla zarar gören malzemeler bunlardır. Kirlenebilecek mobilyalarınızın paketlemeden önce streç ile kaplanması onu korumamız açısından önemlidir. Firmamız en küçük ayrıntılara kadar dikkat ederek sizlerin taşınırken daha huzurlu olmanızı amaçlamaktadır.  Bizlerle iletişime geçerek sizlerin daha kolay nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]