fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Halı yıkama firması olarak kendimizi rakipsiz görmekteyiz. Profesyonel ekibimizle, yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkilerle gün geçtikçe büyüyor ve güçleniyoruz. Uzun yıllardır yaptığımız bu işte kendimizi lider konumunda görüyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri belirtmek gerekirse;  her türlü halıların temizliğinin yanında koltuklarınızın da temizlenmesini sağlıyoruz. Herkesin sevdiği halı çeşidi farklıdır. Evlerinizde dekor amaçlı kullandığınız halıların temizliği çeşidine göre farklılıklar gösterir. Halı çeşitlerine göre verdiğimiz hizmetler; makine halılarının yıkanması, Hereke halısının yıkanması, Bünyan halısının yıkanması, Isparta halısının yıkanması, İpek halının yıkanması, Ladik halısının yıkanması, yağcıbedir halısının yıkanması, Çin halısının yıkanması, El dokuma halılarının yıkanması, Halıflex halıların yıkanması yapılmaktadır. Bunu dışında yaptığımız diğer uygulamalar ise koltuk yıkamak, halı tamiri, overlok, battaniye ve yorgan yıkamak yer almaktadır.

Halılarınızın üzerinde oluşabilecek lekelerin temizlenmesi halının görüntüsünün düzgün kalmasına vesile olur. Bütün leke ve döküntüler için anında noktasal temizliğe ihtiyaç duyarız. Çünkü müdahale edilmeyen lekelerde iz kalma riski yüksektir. Kırıntı ve yemek parçacıkları temizlenmediği takdirde leke oluşumuna yol açar. Lekeye anında müdahale edildiğinde leke sabitlenmez ve temizlenmesi kolay olur. Halılarınızın görüntüsünde uzun yılar bozulmalar olmasın istiyorsanız, halınızda oluşabilecek lekelere anında müdahale edin. Sağlıklı bir temizlik ve halının uzun ömürlü olması için lekeye maruz kalan halılar profesyonelce temizletilmelidir.

Her sene halınız elbette ki bazı değişikliklere uğrayacaktır. Zamanla yıpranmalar yaşanacaktır. kısaca halılarınız zamanla deformasyona uğrayabilir. Kullanılan mobilyaların uyguladığı baskı halı yüzeyine zarar verebilir. Bunu engellemek için mobilyalarınızın yerleri değiştirilebilir ve de baskı yerlerine parçalar koyarak halı yüzeyini koruyabilirsiniz. Bu yapacağınız müdahale halınızın ömrünü biraz daha uzatacaktır. Halılarınıza zarar vermek istemiyorsanız her daim profesyonel yardım alın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]