fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi dendiğinde öncelikli olarak kombinin ne olduğunu bilmek gerekir. Kombi sıcak su ile ısınma sistemidir. Oldukça ekonomik ve rahattır. Küçük ve hafif bir yapıda olması onun kullanım açısından tercih edilme sebeplerinden biridir. Ayrıca sessizdir. 3 çeşittir. Her kombinin çalışma prensibi farklıdır.

Bacalı kombi: Bacalı kombiler kullanım açısından dikkat edilmesi gereken kombi çeşitlerinden biridir. Çalışma prensibine göre yanma esnasında gerekli oksijeni ortamdan alırlar ve yanma sonunda oluşan atık gazları, uygun bir baca vasıtasıyla dışarıya atar. Burada bacaların standartlara uygun olması ve sızdırmaz olması önemlidir. Aksi takdirde bacadan sızan karbondioksit gazı ortamda bulunan insanları zehirler. Bundan dolayı bacalı kombilerde ortamın havalandırılması gerekir. İstanbul Beylikdüzü Kombi servisi olarak yaptığımız bacalı kombilerde baca uzunluklarına dikkat ederiz. Baca ne fazla uzun ne fazla kısa olmalıdır. Standartlarda belirtilen uzunluk şarttır.

Hermetik kombi: Hermetik kombileri çalışma prensibi ise yanma için gerekli olan hava bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucunda oluşan atık gaz aynı sistemle atmosfere atılmaktadır. Yanma sırasında ortam havası kullanılmadığından ortamı havalandırmaya gerek yoktur. Hermetik kombiler bacası uygun olmayan konutlarda yaygın olarak kullanılabilmektedir. Taktığımız her Hermetik kombi müşterilerimize sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

Yoğuşmalı kombi:  Bu kombinin çalışma prensibi ise;  turbo eşanjör sistemi ile atıkgaz sıcaklığı düşürülerek yanma sonucu oluşan su buharının enerjisi sisteme geri kazandırılır. Böylece yüksek verim elde edildiği ifade edilir. Normal kombilerden alınan verim yüzde 80-90 arası iken, yoğuşmalı kombilerde yüzde 105 ile 109 arasıdır. En çok tercih edilen kombi çeşididir. Yaptığımız montajlarda müşterilerimize sorunsuz kullanım sağlar.

Yaptığımız çalışmalarda her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ederiz. Amacımız bu sektörde müşterilerimizle birlikte uzun zamanlar bulunabilmektir. Bunun içinde kaliteli malzeme ve deneyimli iş tecrübesi ile çalışmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak her konuda yardım alabilirsiniz. Bizler sizinle çalışmaktan büyük keyif alacağız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]