fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Beylikdüzü Mobil Lastikçi
  • Beylikdüzü Mobil Lastikçi
  • Beylikdüzü Mobil Lastikçi
  • Beylikdüzü Mobil Lastikçi
  • Beylikdüzü Mobil Lastikçi
  • Beylikdüzü Mobil Lastikçi

Yola çıktığınız anda araç lastiğinin ne zaman ve nerede patlayacağını asla bilemezsiniz. Araçla ilgili başınıza gelebilecek diğer tüm sorunların aksine beklenmedik bir anda meydana gelen lastik patlamaları birdenbire tüm gününüzü mahvetmeye sebep olabilir. Böyle bir durumda ne yapacağınıza ya da nereden yardım alacağınıza karar veremeyebilir, bir süre panik içerisinde etrafa bakınabilirsiniz. Özellikle bir de trafiğin yoğun olduğu bir konumdaysanız diğer araç sahiplerinin sinirli bakışları ve korna sesleriyle paniğiniz daha da artabilir.

Zaman zaman hepimizin başına gelen böyle bir durumda öncelikle sakin kalmanızı tavsiye ederiz. Patlamış lastikle yola devam etmemeniz ve açık lastikçi aramamanız konusunda da öneride bulunabiliriz. Çünkü patlamış bir lastikle yola devam etmek olası bir kazaya davetiye çıkarmak demektir. Hem kendinizin hem de diğer araç sahiplerinin hayatını riske atmamak için aracınızın bulunduğu konumda kalmanızın ve bir mobil lastikçi hizmetinden faydalanmanızın en sağlıklı yol olduğunu söyleyebiliriz.

Mobil yardım olarak da ifade edebileceğimiz bu hizmet ile aracınızı yerinden hareket etmeden dakikalar içerisinde lastiğinizi değiştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yıllardır bu alanda sürdürdüğümüz hizmetlerimiz ile yolda kalan araçların izlemeleri gereken en mantıklı yolun bu olduğu konusunda hemfikiriz.

Peki mobil lastikçiden nasıl yardım alabilirsiniz? Bunun için destek hattımız üzerinden bize ulaşarak problem ve araç hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra bulunduğunuz konumu bize iletmeniz yeterli olacaktır. Görüşmenin ardından dakikalar içerisinde size yönlendirilen araçlarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ihtiyacınız olan yardımı size ulaştıracaklardır. Nerede ve günün hangi saatinde olursanız olun 7 24 lastikçi olarak hizmetlerimizi Beylikdüzü ve çevresinde sürdürmekteyiz. Aramanızın ardından size en yakın konumda bulunan ekiplerimiz saatten bağımsız olarak en hızlı şekilde bulunduğunuz konuma ulaşacaklar, hızlı ve ekonomik çözümleri ayağınıza getireceklerdir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]