fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlarınız sizlere ulaşımlarda büyük avantaj sağlamaktadır. Günümüz şartlarında araçsız genel olarak hiçbir aile yoktur herkesin bir aracı var olmaktadır. Bu kadar çok kullanımda mutlaka araçlarınızın periyodik bakımlarını ihmal etmeyin. Ucuz yollar ile sakın aracınızı bilmediğiniz ve güvenmediğiniz servise kesinlikle vermeyin. Bu bakımlar sayesinde aracınızın ömrü daha uzun olacaktır. Araba tamiri ve bakımı gerçekten tecrübe ister bu sebepten dolayı da güvenmediğiniz yerlere kesinlikle aracınızı teslim etmeyin.

Servis de çalışan her bir elemanın gerekli şekilde sertifikaları var olmalıdır. Çalışan her bireyin sorumluluğunu bilmesi ve yapmış olduğu işi başın da almaması gerekiyor çünkü bu araçlarda can taşınıyor. Servisi kaliteli hale getirmek servis çalışanlarından kaynaklanır her çalışanın sorumluluğunu bilmesi gerekir. Araç servise geldiği zaman yapılan her işlemin eksiksiz bir halde olması gerekir.

İstanbul Beylikdüzü Oto Servis Bakım Tamir firmamızın bazı prensipleri var olmalıdır. Çağımızın yeni çıkan araçlarının her birine bakım tamir yapabilecek kapasitede olmaktadır. Araba konusunda aklınıza gelebilecek olan her şeye cevap verebilecek kadar kendimize güvenmekteyiz. Sizin isteğinize göre kaporta toplaması ve tamirlerini yapmaktayız. Tampon çarpması olduğu zaman da düzeltme ve tamirini yapmaktayız. Karbüratör arızasını çözmek ve tamir bakımını yapmaktayız. Motor arızaları hakkında ne istiyorsanız neler yapılması gerekiyorsa hepsini yapabilecek kapasitedeyiz. İsteğe göre iç aksesuar sizin zevkinize göre yapmaktayız. İç göstergenin tamiri ve yenilemek gibi işlemlerini de yapmaktayız. Yedek parça değişimi ya da aracın elektronik arıza ve yapılmasın gereken her şeyi yapabilmekteyiz. Direksiyon arızası ve hidrolik sıkıntılar ile ilgili aklınıza gelen bütün her şey ile yapmış olduğumuz işler sayesinde sizde sorunsuz bir yolculuk yaşarsınız aracınız ile iç ve dış bölümlerindeki bütün tamirleri yapmaktayız.

Her daim sizlere ulaşım sağlaya bilecek siz yolda kaldığınız zaman da size yardıma gelebilecek olan bir gezici aracımız var olmaktadır. Araçlarınızın tamir ve bakımlarını hiç ihmal etmeyin yaz kış siz bu araçlara binmektesiniz ve bu durumda da periyodik olarak mutlaka bakım yaptırmalısınız. Firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]