fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız, ticari ahlakı ilke edinmiş, kaliteli ürünü ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunan, deneyimli personel ve yüksek kalite ile isteklere cevap verebilen bir yapıya sahiptir. Firmamız üretim tesisleri ve sağlam alt yapısı ile müşterilerimize sınırsız çözümler üreten sektörün lider kuruluşlarından birisi haline gelmiştir. Firmamızın ürünlerinden olan Pvc kapı pencere sistemleri; mükemmel yalıtım özelliği ile tozun ve hava kirliliğinin içeriye girmesini önlemektedir. Ayrıca bu özellikleri ile ev hanımlarının da işlerini kolaylaştırmaktadır. Pvc sistemi boya bakım gerektirmediğinden dolayı kısa zamanda kendisini amorti ederek ekonomik katkı sağlayan bir sistemdir. Firmamız diğer bir ürünü olan cam balkon sistemini de başarı ile uygulamaktadır. Cam Balkon sistemi hava koşullarının olumsuz etkilerinden koruyarak, estetik bir görünüm kazandırır. Mekanları, yağmur, rüzgar, toz ve gürültü gibi dış etkenlerden korur, doğal havalandırma özelliği sağlar.

Firmamız uzman ekibiyle işyeri kepenk sistemlerini ve garaj kapıları uygulamasını da başarıyla gerçekleştirmektedir. Firmamız, işyerlerinizi kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korumak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava şartlarından etkilenmenizi engellemek amacıyla işyeri kepenk sistemleri ile daima yanınızda yer almaktadır. Mimari tasarımlar ile güvenilir ve modern çözümler sunmaktadır.

Firmamız, garaj kapı ve güvenlik sistemleri ile de konfor ve güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktadır. Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile açılabilme ve kapanabilme özelliğine sahip, alüminyumdan üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile sizlere süreklilik arz eden çözümler getirmektedir. Firmamız showroomları, imalat tesisleri, makine parkları, müşteri memnuniyeti odaklı personelleri ile daima hizmetinizdedir. Sizlere de bu hizmeti ve kaliteyi güvenilir ve ekonomik fiyatlarla sunmak için 7/24 saat çalışmaktayız. Sorularınız ve sorunlarınız ile ilgili destek almak için sitemiz içinde bulunan canlı destek birimi ile irtibata geçiniz. Hiç bir başarı tesadüf değildir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]