fib.net - firmalar işte burada

Beylikdüzü Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerinizde, işyerlerinizde, binanızda ya da villanızda yapacağınız her türlü tadilat ve dekorasyonlarda bizlere ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla her daim sizlere hizmet sunmaktayız. 7 gün 24 saat bizlere ulaşma şansına sahipsiniz.

Uzun zamandır bu hizmet sektöründe yer alan İstanbul Beylikdüzü Tadilat ve Dekorasyon olarak zengin bir müşteri potansiyeline sahibiz. Müşterilerimizle yaptığımız her görüşmede onların istek ve arzuları ön planda yer almaktadır. Müşterinin istediği değişiklikleri mimarlarımız çizimler üzerinde bir çalışma gerçekleştirerek müşterilerin zevkine sunmaktadır. Sizlerde evlerinizde yapacağınız her hangi bir çalışmayı bizlerin aracılığı ile yapmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Çalışma prensiplerimizde düzenli iş yapmak önemlidir. Hazırlanan bir plan üzerinde çalışmalarımızı sıralı olarak gerçekleştiririz. Örneğin çalışma yaparken ilk yaptığımız yıkım yapılacak yer varsa bunların belirlenip yapılmasıdır. Daha sonra sırasıyla tesisat döşemesi, alçı, kartonpiyer ve boya çalışması yapılmaktadır.

Bir sonraki aşamamız ıslak zemin kaplamaktır. Mutfak ve banyo gibi yerler için fayans döşenme aşaması. Şimdi su geçirmez parkeler mevcut, eğer siz de parkeden yana tercihinizi kullanacaksanız yalnızca duvarda kullanılacak fayanslar ile bu aşamayı bitirmekteyiz. Kapı ve çerçeveleri değiştirmeyi düşünüyorsanız boya badana işlerinden sonra bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kapılar takıldıktan sonra mutlaka kusurlar kapatılarak muntazam bir hale kavuştururuz. İsteğe göre bazı yerler duvar kağıdı ile de kaplanabilir. Evin bir kısmında veya her yerinde duvar kağıdı kullanacaksanız kapı-çerçeve gibi ağır işlerin ardından bu aşamaya geçeriz. Duvar kağıdı seçerken mutlaka silinebilen veya boyanabilen ürünleri tercih etmeniz önerilir. Hijyenik açıdan bu önemlidir. Bir sonraki aşama elektrik ekipmanlarının montajıdır. Prizler, lamba düğmeleri ve diğer elektrik ekipmanları takıldıktan sonra mutlaka her birinin kontrolünü ustalarımız tarafından yapılmaktadır.  Yer döşemesine geçildiğinde evimiz yavaş yavaş tamamlanıyor demektir.   Müşterilerimizin zevkinize uygun renkte parkelerin montajını bir günde döşemekteyiz. Son olarak mutfak ve banyo dolaplarının kurulup montajlanması işlemini yaparız. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]