fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu dalda kalabalık bir müşteri portföyüne sahibiz. Amacımız müşterilerimizin güvenliğini sağlayacak güvenlik sistemini ücretsiz keşif ekibimizle belirleyerek en uygun fiyatlarla sağlamaktır. İstanbul Beyoğlu Alarm Güvenlik ve Kamera olarak sadece bu sistemi kurmakla kalmıyoruz. İlerde yaşanabilecek her hangi bir problemde de sizlerin yanında oluyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaştığınızda en kısa sürede sizlere ekibimizi yönlendirerek çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimizin istediği bir kamera çeşidi de araç kameralarıdır. Bu sistemdeki amaç araçta meydana gelebilecek olayların görüntülenmesi ve tedbir alınmasıdır. Araçlarda görülmesi istenilen yerlerde öğrenci ve yolcuların güvenliği açısından en doğru şekilde kamera sayısı duruma göre belirlendikten sonra her kameradan aracın içinde kayıt yapması için kullanılan mobil kayıt cihazı (dvr – nvr )  araca takılır. Montajında aracın aküsünden veya kontaktan kameraları ve kayıt cihazını çalıştırması için elektrik alınır.  Tercihe göre ya sürekli 7/24 kayıt yapacak şekilde sistem kurulur ya da sadece araç çalıştığı zaman kontak açık olduğunda sistem devreye girmektedir. Bu müşterinin isteğine bağlıdır. Arabalara yerleştirilen kameralarda sadece görüntü değil ses kaydı da ilave edilebilir.

 Bu sistem genellikle okul servisi, otobüs, dolmuş, ticari taksi, tır, kamyon, işçi servisleri, iş makineleri, minibüs, özel araçlara yerleştirilir. Bu güvenlik kameralarının kullanımı oldukça basittir. Sistem ayarlandığı gibi kayıt yapmaktadır araçtaki kayıt cihazına 3g modem aracılığı ile İnternet verilerek görüntünün cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan da uzaktan izleme imkanına kavuşma sağlanabilir. Kayıt cihazının içerisinde bulunan Hdd de kayıtlarınız saklanmaktadır. Araç kameralarının kayıt süresi siz değerli müşterilerimizin isteğine göre ayarlanmaktadır. Kullanılan kamera sayısına göre istenilen kayıt süresi hesaplanarak en uygun hdd kayıt cihazlarına takılmaktadır. Bu sistemden faydalanmak ve uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız. İstanbul başta olmak üzere tüm araç kamerası projelerinizi karşılamak için tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

En çok rağbet gören bir başka ürünümü ise cami güvenliği için taktığımız alarmlı kamera sistemleridir. Günümüzde pek çok noktada kullanılan güvenlik kameraları artık camilerde de çok sık kurulmaya başlamıştır. Cami kamera sistemi hem caminin güvenliğini sağlamak için hem de çevrede oluşan hırsızlık kavga gibi olayların aydınlatılması için topluma fayda sağlayan bir sistemdir. Bizler camiler için genellikle AHD veya İP kamera sistemleri kullanılmaktayız. Yüksek çözünürlüklü Güvenlik kameraları camide namaz kılan ziyaret eden kişilerin yüzünü net bir şekilde görüntülemekte ve kayıt etmektedir. Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]