fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelere hizmet götürmekteyiz. Ücretsiz ekspertiz servisimizle profesyonel çatı yapımı ve çatı alanında genel hizmetleri ayağınıza kadar getirerek garantili malzeme ile hizmetinize sunmaktayız.

İnşaat sektöründe, her işin konumuna göre ekip ve ekipmanlarımızla, fizibilite aşamasından başlayarak işin organizasyonunun yapılması ve bu organizasyon dahilinde iş bitim tarihinde/daha önce işi en kaliteli şekilde çevreye zarar vermeden teslim etmekteyiz. Amacımı her aldığımız işi kaliteli bir şekilde bitirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile inşaat ve çatı konusunda kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda sağlayan İstanbul Beyoğlu Çatı Yapımı ve Tadilatı firması olarak biz fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. Çözüm Çatı olarak, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş bulunmaktayız.

Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır. Bizlerle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız işlerden bahsetmek gerekirse çatı yapımı, onarımı, bakımı vb tüm işleri ekibimiz yapmaktadır. Çatı aktarma denildi mi genelde çatının tamamıyla elden geçmesi aynı özelliklerde çatı ürünleri kullanılarak çatının yenilenmesi anlamını taşımaktadır. Bu kelime genelde kiremit çatılarda yapılan uygulamalar için kullanılır. Çünkü diğer kaplamalar için çatı aktarması demek yanlış bir kelime anlamına gelir. Bu adla yapılan işler çatı omuz mahyaların sökülmesi, çatı kiremitlerinin kaldırılması, çatı derelerinin sökülmesi, çürük tahtaların sökülmesi olarak adlandırılır.

Çatı Aktarma uygulamasında ise, Sökülen Derelerin kelepçelerinin 50cm aralıklarla çakılması, Derelerin iniş ek maşon köşe gibi yardımcı montaj malzemelerinin kullanılarak sabitlenmesi montajının yapılması. Kiremit altına çuvallı ziftli muşamba'nın 10cm binili olarak serilmesi yada isteğe bağlı olarak ta membran çatı örtüsünün aynı şekilde uygulanması. Çatı Kiremitlerin dizimi ilk sıra ve dört sırada bir galvaniz tel ile telleyerek çivilenmesi veya kiremit özelliğine göre direkt olarak çivi ile sabitlenmesi, çatı Kiremitlerinin dizimi sonrasında eksik kalan kiremitlerin yenisi ile tamamlanması, çatı omuz mahyalarının dizimi yine eksik kalacak olan mahyaların yeni mahyalar ile tamamlanması, çatı mahyalarının kum çimento kullanılarak sıvanması, çatı bacalarının izolasyonu, Çatı çıkış kapağı ve güvercinlik (kuşluk) ların izolasyon yalıtımının sağlanması, çatı aktarma uygulaması olarak adlandırılır. Sizde ihtiyacınız olan her türlü onarım için bizleri arayın. Ekibimiz sizin sorununuza acil çözümler üretecektir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]