fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mantolama yapmak istiyorsanız firmanızı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. İyi araştırma yapmanız şarttır çünkü tek seferlik yapıldığında yapı ömrü kadar süresi olmaktadır. Tek şahıslara değil kurumsal şirketlere ve firmanın geçmişine kuruluşuna dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde işiniz tamamlanmayabilir yarım kalabilir ya da bitse bile yapılan iş başa dönülüp tekrar yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Ölçümler konusunda dikkat edin cihaz ölçümü olmadığı takdirde güvenmeyin. Filelerde bu konuda önem yer etmektedir. Çünkü sıva altında birkaç yıl kaybolması ile çatlaklar oluşmaktadır. Filelerin kalitesini iyi bilmek gerekir.

Firmamız tüm çalışanlarını sgk kapsamında güvence altına alıp yaptığımız işlerimizde geri dönüşümlerdeki müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak çözüm odaklı tüm sorularınızda biz buradayız. Çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşfimiz ile her daim sizlere yardımcı olalım. İşlerimizi ve işçilerimizi sigorta kapsamına almaktayız.

Kısaca EPS, XPS, genleştirilmiş mantar levhalar, ahşap yünü levhalar, cam yünü, cam köpüğü, sert köpük, taş yünü ısı yalıtım levhaları başlıca mantolama malzemeleridir.

Bulunulan illere ya da yere göre levha santimleri değişmektedir. 3-4-5 cm levhalar gibi. Levhalar şaşırtmalı olarak yerleştirilmelidir. Levhaları sağlamlaştırmak için dübellere ihtiyaç vardır. Uygulanan dübelin doğru orantılı olması şarttır. Bunu da 5 cm 12,5 cm dübel tercih edilmektedir. Sıva üstüne düz boya yapılması önerilir.

Yapılan iş asla hafife alınmamalıdır. Her konuda önem arz etmektedir. Binanın yapısından firmamızın kalitesine kadar  yapılan bölgenin tüm olumsuz etkenlerden (şişme,kabarma,küf,nem v.b. gibi) incelenip arındırılarak 1. kaliteli malzeme ile mantolama sisteminin en temiz ve şartnameye uygun olarak sizlere teslim etmekteyiz. Müşterilerimize mantolama sisteminden sonra sağladığı tüm şartlardan yararlanmalarını mutlu huzurlu bir konfor yaşamalarını İstanbul Beyoğlu dış cephe mantolama firması olarak istiyoruz. Neden güvenli bir firma ile çalışmayasınız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]