fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beyoğlu Halı Yıkama Firması olarak biz uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermekteyiz. Ekibimiz işinde en iyisidir. Firmamıza gelen halılar özelliklerine göre ayrılarak temizlik işlemlerine geçilir. Her halı çeşidi için ayrı işlemler yapılmaktadır. Halılarınızdaki zor lekelerin çıkarılması için ise ayrı bir teknik kullanılır. Halılarınızda oluşan lekelere sizde anında müdahale ederseniz, halılarınızda iz kalmasını engellersiniz. Bazı lekeler için sizler müdahale örnekleri sunabiliriz. Halıya yapışan sakızın üstüne buz koyarsanız hemen çıkarabilirsiniz. Eğer beklerseniz sakız halıdan çıkmayacaktır.

Halı üzerinde uzun sure duran koltukların izlerini yok etmek için, ezilmiş yerlere tuz dökün. Altı -yedi saat sonra, ezik yerin kabardığını halıların normal hale geldiğini görebilirsiniz.  Halıya mum döküldüğünde, önce mumu kazıyın, sonra lekenin üstüne 3-4 tabaka yağlı kağıt koyun orta sıcaklıktaki ütüyle bastırın. Mum kağıda geçecektir. Kağıdı devamlı değiştirin.

Geride kalan fakat fazla olmayan izleri terebentin ile çıkartabilirsiniz. Bunlar kendi başınıza yapabileceğiniz küçük püf noktalardır.  Beyoğlu Halı Yıkama Firması olarak biz ekibimizi yetiştirirken, halıların çeşitleri konusunda özel eğitim veriyoruz. Biliyoruz ki her halı farklı özeni hak etmektedir. Mesela, Hereke Halıları dünyadaki nadir ve değerli halılarından biridir. Hereke Halıları yıkanırken firmamız tek tek ve halının üzerindeki lekeleri yapısına uygun, renklerine zarar vermeden özenle yıkamaktadır. İpek halılarda da halıya uygun prosedür uygulayarak temizliği sağlanmaktadır. Bunların dışında da dikkat edilmesi gereken birçok halı çeşidi vardır. Örnek olarak; Step, Bünyan, Ladik, Milas, Isparta, Çin Halıları verilebilir. Bu gibi halıların profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir ki Beyoğlu Halı Yıkama Firması olarak biz sizlere bu konuda destek vermekteyiz. Müşterilerimizin halılarına gereken özeni bilgilerimiz ve tecrübelerimiz çerçevesin de vermeye devam ediyoruz. Bizim hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]