fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlarda bulunan çelik jantlar estetik den öte hafif alaşımı sayesinde demir jantlara göre daha geç ısınır ve diğerlerine göre de çabuk soğur. Son zamanlarda şık görüntüsünün de artısı olarak jantlar da geniş bir pazara sahip oldu artık her kes jantların daha şık olmasına inanmaktadır. Jant pazarı o kadar genişledik için malı ve ithal jantlarda artış gösterdi. Ama jantınızı seçerken orijinal olanını seçmekte fayda var.

Magnezyum alaşımlı RS hassas kumlanarak temizleme işlemi yapılmaktadır. Magnezyum alaşımlı jantlar bilindiği gibi alüminyum alaşımı jantlara göre çok hafif olmakla beraber çok da hassas olmaktadırlar. Bu nedenle jant kumlama yöntemi ile birlikte daha çok hasar görme oranı çok yüksek olmaktadır. İstanbul Beyoğlu Jant Düzeltme & kaynak firması olarak sadece jant kumlama işlemleri tasarlanmış makinelerde yapılan işlemlerde ilk günkü durumuna geri döndürülüyor. Yapılan bu işlemlerde boya bile gerekmeden kullanıma hazır hale getirile biliyor. Jantlar yapılırken çok hassas şekilde yapılmaktadır. Kumlama işlemi yapılırken geçen zaman sarfı genellikle yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir.

Zaman sarfında dış etkenler yüzünden kaplamalarını kaybeden dış görünümünden dolayı kullanılamaz hale gelen krom kaplı jantlarda bu uygulamadan tamamen kaplamadan ve kirden arındırılmış olmaktadır. Jantlar dış etkenler yüzünden kaplamaları dökülmeler oluşur ve kullanılamaz hale gelir. Krom kaplı olan jantlar kumlama öncesindeki halinden kat ve kat daha iyi olmaktadır.

Kumlama ile krom kaplama sökülerek jant metal ile krom kaplama arasındaki tabaka ortaya çıkmaktadır. Jantlar yüzündeki kaplamalar hassas kumlama yöntemleri ile sökülerek jant daha sonra kaplanabilecek yüzey formuna gelmektedir. 

Bazı jantlarda tamamen özel çalışmalar yapılır ve yüzeyleri boyanır. Kullanılmaz hale gelmiş olan jantları düzeltme ve kaynak işlemleri ile ve kumlama ile de jantı ilk günkü haline getire biliyoruz. Servisimiz olarak çalışan ustalarımız sayesinde profesyonel işler yapmaktayız. Yapılan tamir işlemlerinden sonra jantlar boya yapılarak daha iyi bir görünüme hazırlanmaktadır. Jantlar için yapmış olduğumuz işlemlerde tüm araçlar için kullanılabilir. Yapılan işlemlerin aynı zamanda uygun olmasına da dikkat çekilir ve firmamız olarak kaliteli işler ve uygun fiyatların uygulaması yapılmaktadır. Jant yapımlarında kumlama işleminin büyük rolü olmaktadır. Jantların yapım aşamasından sonra yapılan boyada da birçok seçeneğiniz olmaktadır. Boya rengini istediğiniz gibi seçme şansınız da var olmaktadır. Yapılan tüm işlemleri de sizlerin isteği doğrultusunda kaliteli işleri servisimiz olarak çıkarmaktayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]