fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
 Beyoğlu Mobil Lastikçi
  •  Beyoğlu Mobil Lastikçi
  •  Beyoğlu Mobil Lastikçi
  •  Beyoğlu Mobil Lastikçi
  •  Beyoğlu Mobil Lastikçi
  •  Beyoğlu Mobil Lastikçi

Ne yazık ki araçlarımızın ne zaman yolda kalacağını ya da ne zaman lastiklerinin patlayacağını kestiremiyoruz. Ne kadar dikkatli olursak olalım kimi zaman küçük bir cam kırığı lastiklerimizin patlamasına ve günümüzün mahvolmasına sebep olabiliyor. Hatta şansızlık bu ya genellikle acil bir işimiz olduğunda, işe yetişmemiz gereken durumlarda ya da uzun yolculuklarda böyle olaylarla karşılaşıyoruz. Önceden farkına varamayacağımız ve anlık olarak gelişen bu durumda bazen panik içerisinde ne yapacağımızı düşünüyor, arabanın başında kalmak ya da yardım aramak için yollara düşmek arasında kalıyoruz.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki lastikleri patlayan bir araçla yola çıkmak kazaya davetiye çıkarmak anlamına gelmektedir. Çünkü patlamış lastik hiçbir zaman güvenli bir sürüş deneyimini bizlere sunmayacak, trafikteki diğer insanların da hayatını riske atacaktır. Bu sebeple aracınız eğer yolda kaldı ya da lastiği patladıysa izleyebileceğiniz en sağlıklı yol bir mobil lastikçi hizmetinden faydalanmaktır.

Mobil lastikçi hizmeti için güvenilir kişilerle irtibata geçmeli ve aracınızı işinin ehli kişilere teslim etmenizi öneririz. Aksi bir durumda mağduriyetiniz artabilir ve istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için yıllardır son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bize destek hattından ulaştığınız andan itibaren günün hangi saatinde olduğu farketmeksizin 7 24 lastikçi olarak hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Belirttiğiniz konuma dakikalar içerisinde gelen ekip arkadaşlarımız lastiklerinizin bakım ve onarımını yapıyor ve tüm bunları hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyor olacaktır. Beyoğlu ve çevresi de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da süren faaliyetlerimiz ile bulunduğunuz lokasyon dikkate alınarak size en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun tercih ettiğiniz lastik markalarından isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda uygun olanları seçiyor büyük bir titizlikle işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]