fib.net - firmalar işte burada

Beyoğlu Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Beyoğlu’nda faaliyet göstermekteyiz. Amacımız Beyoğlu başta olmak üzere tüm İstanbul’un semtlerine kendimizi göstermektir. Bizler aracınızla ilgili her türlü sorunda sizlerin yanındayız. İstanbul Beyoğlu Oto Tamir ve Bakım olarak aracınıza bakım uygularken her türlü ince detaya dikkat ederiz. Örneğin yağ filtreleri değişiminde üretici firmanın önerdiği zaman aralığında değişim gerçekleştirilir. Motora iyi bir yağ basıncı sağlayabilmek için yağ seviyesini her iki haftada bir kontrol edilmesi önemlidir. Ustalarımız aracın kayışlarının 5.000 km.de bir kontrol edilmesini öneririler. Aracınızdaki alternatör, fan ve soğutma sistemleri, doğru çalışabilmeleri için kayış sistemleri kullanır ve kayışlar düzenli olarak kontrol edilmeli, gerektiğinde değiştirilmesi gereklidir. Gözle yapılacak bir kontrolde, kayışlarda yıpranma ya da tırtıklı kenarlar oluşmaya başlamışsa, kayışların değiştirilme zamanı gelmiş demektir. Kayış kopmadan önlem alınmazsa, istenmeyen sonuçlar doğabilir. Aracınızda bulunan hortumları 5.000 km.de bir kontrol edilmesi gerekir.  Konu soğutma sistemi olduğunda, hortumlar özenle kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Bir hortumun durumunu, onu sıkarak test edilebilir. Kolayca sıkılabilen yumuşamış hortumlar mutlaka değiştirilmelidir.

Aracınızı taşıyan en önemli bakılması gereken öğe lastiklerdir. Lastiklerde düzensiz aşınma olup olmadığını periyodik olarak kontrol edilir. Lastiklerde bu tarz aşınmalar varsa ustalarımız lastik hizalarını kontrol ederler. Gerekirse yenileriyle değiştirirler. Lastik basınçlarını ayda en az bir kez kendinizde kontrol edebilirsiniz. Olası lastik sorunlarını önceden belirlemek çok önemlidir ve bu bağlamda lastik kontrolü güvenli sürüş için hayati önem taşır. Mutlaka mevsim ve yaşadığınız bölge koşullarına göre lastik kullanın.

Aracınızın sıvılarının kontrol edilmesi ve değiştirilmesi özen ister. Motor yağı dışında diğer hayati sıvılar da (fren hidroliği, hidrolik direksiyon yağı, şanzıman yağı, soğutma suyu) kontrol edilerek aracınız için yeniden doldurulur.  Şanzıman ve hidrolik direksiyon yağı, doğru sıvı seviyesinin gösterilebilmesi için seviye çizgileri bulunmaktadır. Fren hidroliği ve soğutma suyu, dolana kadar ekleme işlemi devam eder.  Aydınlatmaları kontrol edilmesi de önemlidir.  Farların ve fren lambalarının çalıştığından emin olunmadan aracınızı teslim alamazsınız. Sizin güvenliğiniz bizim güvenliğimiz demektir. Bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]