fib.net - firmalar işte burada

Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Boğazlıyan Mimari Proje & 3D Modelleme

Ülkemizde Kanuni zorunluluğu olan 3D modelleme, inşaat sektöründe mimari görselleştirme amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Yapımına başlanacak olan mimari projenin bitmiş halini görmemizi sağlayan 3D mimari modelleme, günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olmuştur. Mimari sunum ve mimari görselleştirme inşaat sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. Görselleştirme hizmetini, inşaat yapı sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize, mimari animasyon, mimari modelleme, fotorealistik imaj çalışması, 360 derece sanal tur yani panorama çalışmalarını müşterilerimizin isteği doğrultusunda özenle hazırlıyoruz. Mimarlarımız tarafından hazırlanan autocad çizimleri ve proje sahibi firmamız tarafından seçilen görsel doneler kullanılarak bilgisayar ortamında 3D modelleme işlemleri hazırlanır ve tasarlanır. Firmamızdan beklenilen kaliteyi ve çalışmayı en kısa sürede uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu talep edebilir, randevuda daha önce yapmış olduğumuz çalışmalarımızı inceleyerek benzer çalışmaları bizlerden talep edebilirsiniz.
Mimari proje çalışmasına başlamadan önce bazı ön bilgileri bilmek zorundayız. Bu bilgilerden kısaca bahsetmek gerekirse proje etüt aşamasının üç bölümde incelendiğini söyleyebiliriz. Bu bölümler araştırma safhası, inceleme sayfası ve projelendirme sayfası olarak bilinir. Bu aşamalar dikkate alınarak yapılan bir yapı, bina bilgisi kurallarını ve tekniğin uygulanışı bize verir. Araştırma safhası dört bölümden oluşur. İmar durumunu öğrenmek, bina programını hazırlamak, yapılacak binanın çevresinde işlerliği araştırmak, mal sahibinin ortaya koyabileceği sermaye miktarını hesaplamak yer alır. Bu dört aşamada oldukça önemlidir ve özenle incelenip hazırlanmalıdır.
İnceleme safrası arsa üzerinde yapılan incelemedir diyebiliriz. Örneğin; arsa konumu, arsanın yeri, jeolojik durumu, iklim durumu, topografik durum, bölgedeki geleneksel malzeme durumu verilebilir. Bu aşamalardan sonra edinilen bilgiler doğrultusunda projelendirme işlemi başlar. Proje safhasında ise proje etüdü önemli yer arz eder. Bu safhada tasarlamalar geliştirilir ve ortaya çıkarılır. Plan belirlendikçe görünüş, kesit aşamaları da ele alınır ve plan kesin boyutlara ulaşınca da kesit ve proje çalışmalarına geçilir. Bu aşama aynı zamanda yapı bilgisi, malzeme bilgisi, statik bilgi gibi teknik bilgilerin tasarlandığı bir çalışmadır. Böylece bütün teknik bilgilerin paralelinde hazırlanan proje uygulanabilir aşamasına ulaşır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]