fib.net - firmalar işte burada

Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama
  • Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama
  • Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama
  • Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama
  • Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama
  • Boğazlıyan Mini Ekskavatör Kiralama

İnşaat sektöründe kendini kanıtlayan firmamız, iş makinelerinin kiralanması hususunda sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, Boğazlıyan kiralık mini ekskavatör aramalarınız da en ön sırada yerini almaktadır. Bunun en büyük nedeni profesyonel bir ekip ve kaliteli makina temini konusunda müşterilerine tam memnuniyeti sunmasıdır.

Mini ekskavatörler, dizaynları ve iş kapasiteleri yönünden oldukça kullanışlı makinalardır. İhtiyaç duyduğunuz iş potansiyeline göre kullanılabilen mini ekskavatörler sizlerin işini daha rahat ve zaman kaybetmeden yapmanıza olanak tanır. Mini ekskavatörler de kepçe yerine farklı ataşmanlar kullanılarak işin daha kolay yapılmasını sağlarlar. Ataşmanlara örnek vermek gerekirse; hidrolik kırıcı, tesviye kovası verilebilir. Sizlerde kendi işinizin ihtiyacına göre bu ataşmanları belirleyebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde uzman ekibimiz size hangi ataşmanın daha uygun olacağını bildirir. Ekskavatörlerde bom dönüş açısı farklı model ve tonajlara göre değişmekle birlikte, kullanım stratejisi, zaman kazanma, verimlilik, dar alanlarda çalışma ve hareket kabiliyetinin artırılması olanaklarıyla müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Mini ekskavatörler sayesinde duvar kenarlarında çalışma, yıkım ve Kırım işleri orman teraslama işleri, hareketin dar olduğu kanal kazma işlerinde tercih edilen makinelerdir. Mini ekskavatörlerin bir diğer avantajlarıda ROPS güvenlik sertifikalı kabineri, hidrolik sistem iki bileşenli hava filtreleri, 12 V güç kaynağı, dönüş kilit sistemi, bom üzerinde çalışma lambaları, ve ağırlık ayarlı yarı süspansiyonlu koltukları verilebilir.  Yakıt konusunda da sizlere avantaj sağlayan mini ekskavatörler, işinizde sizlere kolaylık sağlar.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlıkları yapılan makinelerimizin en kısa sürede müşterilerimize ulaşması sağlanır. Makinelerimizi kiralarken ister operatörlü, ister operatörsüz olarak kiralayabilirsiniz. Kendi ekibinizdeki kişilerde makinalarımızın kullanımında büyük kolaylık yaşayacaklardır. Kaliteli markaların yer aldığı şirketimiz sizleri de müşteri portföyünde görmeyi hedeflemektedir. Bizlerle en kısa sürede iletişime geçerek uygun fiyat aralıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde en iyi referanslara sahibiz. Referanslarımızın içinde yer alarak memnun müşteri portföyümüze katılabilirsiniz. Firmamızın en uygun avantajlarından biri de hangi ilde ya da ilçede olursanız olun sizlere yardımcı olmaktır. 7/24 hizmet anlayışı ile sizleri bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]